Home » Žebříčky – hlasování

Žebříčky – hlasování

Hlasujte pro své oblíbence celý rok 2019.

 Cílem hudebních cen „Výtah“ je upozornit na zajímavé interprety a kapely na československé regionální scéně, které ještě nejsou tolik známé, ale určitě budou (a nebo, i když nebudou, stojí za to je poznat). Ale také ocenění celoročního snažení bavit své fanoušky po různých klubech, stejně tak jako začínaly jejich slavnější kolegové. Hvězdy mají slavíky my máme „Výtah“. Oceněny budou první tři v kategorii –  videoklip roku a jeden objev roku.

CI6 Rock Hitparáda 2019

Hitparáda videoklipů studiaCI6 a magazínu ATTACKER OF MUSIK ve spolupráci s internetovou televizí KLIK TV, pro všechny regionální kapely. 

Pravidla soutěže:

Hitparáda 2019 obsahuje žebříček 10 videoklipů + 5 nominací , které jsou řazeny na základě získaných hlasů v předchozím kole. První místo patří vždy vítězi předešlého kola, a dále pořadí pokračuje postupně až na poslední místo. Po každém kole z hitparády vypadává 5 nejhůře umístěných hitů dle aktuálního vyhodnocení hlasování při uzávěrce kola. Vypadávající hity jsou nahrazeny 5ti novinkami. Jeden soutěžní hit může být v hitparádě na prvním místě nejdéle 2 kola, poté automaticky vypadává a vlády se ujímá následující klip s nejvíce hlasy. Cílem hlasování do hitparády je získat co nejlepší umístění pro svého favorita po celou dobu působení v hitparádě každý měsíc (až 2 kola/ 2 měsíce). Na konci roku, poslední 12 měsíc se utkají vypadlé jedničky, doplněné o kapely s nejvíce hlasy / po sečtení / o videoklip roku. První 3 videoklipy a jejich kapely, pak čekají sponzorské ocenění. Doufáme že hlasování se ponese v duchu – Fair Play – protože tím že se nebudete snažit podvádět, tak Vaše kapely alespoň zjistí jak silná je ve skutečnosti jejich fanouškovská základna. / falešné hlasy by jim asi stejně neudělali radost nemyslíte ? /

Hlasování:

Hlasovat můžete pro 1 videoklip pouze jednou přímo na našich stránkách, kde budou klipy také zveřejněny. Hlasuje se celoročně. Videoklip roku: kapely které 2x za sebou obhájí 1. místo hitparády postupují do finálové TOP 10 na konci roku automaticky, u ostatních kapel se sečtou hlasy z každého měsíce co jsou v TOP 10 a kapely s nejvíce hlasy doplní finálovou TOP 10 v prosinci. O vítězi rozhodne hlasování akreditované poroty od 1.12. – 10.12. a první tři pak získají hudební cenu „Výtah 2019“ 
Hlasovat můžete vždy od 20 daného měsíce do 20 dne v měsíci následujícím. Pak se hlasování uzavírá. Zjištění porušení pravidel znamená ztrátu bodů a vyřazení Vaší kapely ze soutěže. 

Fanoušci také mohou zasílat tipy na nové nebo námi zatím neobjevené videoklipy k nám do redakce.

E-mail pro tipy na nasazení do hitparády: ci6hitparada@seznam.cz.

Do předmětu napište – „Nominace“ – dále už pak jen název kapely, stránky nebo jiné spojení, kde si můžeme kapelu najít.

Redakce hitparády si ovšem vyhrazuje právo hit nezařazovat. Například z důvodu odlišného žánru / např. dechovka, Eva a Vašek atd./ nebo nevhodného obsahu apod.

DSC_0430

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

NARTTU - "Pod Nátlakem"

DESIRE FOR SORROW - "Pod Nátlakem"

MASH ROCK - v hudebním pořadu "Pod Nátlakem"

CUTTERRED FLASH

Starší příspěvky