Home » Žebříčky – hlasování

Žebříčky – hlasování

Hlasujte pro své oblíbence celý rok 2019.

CI6 Rock Hitparáda 2019 – Hitparáda pro radost.

Hitparáda videoklipů studiaCI6 a magazínu ATTACKER OF MUSIK ve spolupráci s internetovou televizí KLIK TV a rádiem Metal Heart pro všechny regionální kapely.  Nic se nevyhrává ale jde o to být vidět a slyšet a zjistit jaké máte fanoušky.

Pravidla soutěže:

Hitparáda 2019 obsahuje žebříček 10 videoklipů + 2 nominace , které jsou řazeny na základě získaných hlasů v předchozím kole. První místo patří vždy vítězi předešlého kola, a dále pořadí pokračuje postupně až na poslední místo. Po každém kole z hitparády vypadává 2 z nejhůře umístěných hitů dle aktuálního vyhodnocení hlasování při uzávěrce kola. Vypadávající hity jsou nahrazeny dvěma novinkami. Jeden soutěžní hit může být v hitparádě na prvním místě nejdéle 2 kola, poté automaticky vypadává a vlády se ujímá následující klip s nejvíce hlasy. Cílem hlasování do hitparády je získat co nejlepší umístění pro svého favorita po celou dobu působení v hitparádě každý měsíc (až 2 kola/ 2 měsíce). Na konci roku, poslední 12 měsíc se utkají vypadlé jedničky, doplněné o kapely s nejvíce hlasy / po sečtení / o videoklip roku. Doufáme že hlasování se ponese v duchu – Fair Play – protože tím že se nebudete snažit podvádět, tak Vaše kapely alespoň zjistí jak silná je ve skutečnosti jejich fanouškovská základna. / falešné hlasy by jim asi stejně neudělali radost nemyslíte ? /

Hlasování:

Hlasovat můžete pro 1 videoklip pouze jednou přímo na našich stránkách, kde budou klipy také zveřejněny. Hlasuje se celoročně. Videoklip roku: kapely které 2x za sebou obhájí 1. místo hitparády postupují do finálové TOP 10 na konci roku automaticky, u ostatních kapel se sečtou hlasy z každého měsíce co jsou v TOP 10 a kapely s nejvíce hlasy doplní finálovou TOP 10 v prosinci. O vítězi rozhodne hlasování akreditované poroty od 1.12. – 10.12.  
Hlasovat můžete vždy od 20 daného měsíce do 20 dne v měsíci následujícím. Pak se hlasování uzavírá. Zjištění porušení pravidel znamená ztrátu bodů a vyřazení Vaší kapely ze soutěže. 

Fanoušci také mohou zasílat tipy na nové nebo námi zatím neobjevené videoklipy k nám do redakce.

E-mail pro tipy na nasazení do hitparády: ci6hitparada@seznam.cz.

Do předmětu napište – „Nominace“ – dále už pak jen název kapely, stránky nebo jiné spojení, kde si můžeme kapelu najít.

Redakce hitparády si ovšem vyhrazuje právo hit nezařazovat. Například z důvodu odlišného žánru / např. dechovka, Eva a Vašek atd./ nebo nevhodného obsahu apod.

DSC_0430

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky