Home » Tiskovka „Agressive music fest „

Tiskovka „Agressive music fest „

16113362_1237204059695423_6310733818162352829_o

Východočeský metalový open air festival AGRESSIVE MUSIC FEST v polovině ledna zkompletoval svoji soupisku pro nadcházející sedmý ročník!
 Do line-up jsou jako vždy zařazený kapely nejrůznějších metalových žánrů, které do Pohoří u Dobrušky dorazí opět z celé planety. Metalový fanoušek se může těšit na death metalovou ARMADU z Mexika , progresivní death z Columbie v podání tria ANCIENT NECROPSY, či black metalové běsnění , které slibují Chilští ANIMUS MORTIS ! V lineup má své místo samozřejmě i Evropská , či tuzemská scéna , takže je zde zastoupeno Rakousko v podobě death metalových EPSILON , THE MORPHEAN , či metalcoreových INDORSIA. Ze sousedního Polska dorazí blackeři LUNA AD NOCTUM a se svým deathcore kapela NAMELESS DISEASE. Na festival samozřejmě patří již tradičně německý thrash ,  který přivezou hned dvě kapely a to MYNDED a THRASSHOLE! Poprvé je v sestavě zastoupeno také Maďarsko , které reprezentují  groove metaloví OMEGA DIATRIBE a deathers ANGERSEED. Třešničkou na metalovém dortu jsou francouzi IN ARKADIA , kteří jedou ve velmi energickém blackcore a irové DEAD LABEL, kteří již na festivalu mají vydobyté svoji pevnou pozici a stali se milášky pohořských fans!
 Pořadatel ani tentokrát nezapomněl na domácí scénu, kterou zastoupí kapely BLACKSHARD  , NAHUM, INPAIN , RAW , DESIRE FOR SORROW , BLOODY OBSESSION a CRUSHER.
 Festival jako každoročně proběhne v letním zastřešeném areálu ve východočeském Pohoří a to v termínu 21. – 22. července. Stejně jako každý rok pořadatel vsází na skvělou domácí atmosféru , kvalitní zvuk a světla , stanovačku v areálu festivalu zdarma a především pečlivý výběr kvalitní hudby.
Vstupenky lze již nyní zakoupit na festivalovém e-shopu www.agressivemusicfest.eu , nebo v celostátní síti Ticketstream zde:  https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/agressive-music-fest-2017-open-air-festival-pohori-cz-pohori-czech-republic-118101

Těšíme se na Vaši návštěvu , Ráca / Agressive Productio

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky