Home » PHOENIX IN FIRE

PHOENIX IN FIRE

dsc_0064

Sestava:

  • Hana Adámková – zpěv
  • Patrik Marýška – klávesy, piano, doprovodná kytara
  • Jarda Brašnička – kytara
  • Borty Hladká   –  kytara
  • Kačka Čurdová – baskytara, zobc. flétna
  • Vojta Búda – bicí

BIO:

I přes nelehké začátky v letech 2011 – 2012, které zahrnovaly obtížné hledání osazenstva a zkušebních prostor, se myšlenka a směr této kapely zachovali do dnes. A to tvorba vlastní hudby v duchu symphonického gothic metalu, jež nás bude bavit a naplňovat, neboť hudbu máme všichni nenávratně zarytou pod kůží.

K zakládajícím členům: klávesistovi Patrikovi Marýškovi a zpěvačce Haně Adámkové se postupně přidávali další hudební nadšenci, ale nebojovali dost na to, aby se udrželi na hřbetu fénixe. Natož, když je v ohni 😉

V roce 2013 přišel pozvolný, ale zásadní zlom, kdy se postupně začali přidávat již stávající členové kapely. Hraní hned nabralo jiný, zcela nový a skvělý rozměr. Nejprve se připojil kytarista Jarda Brašnička a hned po něm baskytarista Bronislav Kölbl. Jako poslední, až v roce 2014, k nám přibyl bubeník Vojtěch Búda.

Fénix oblétl již několik koncertů a na mnoho akcí se ještě chystá. Doufáme, že Vás naše hudba bude bavit a těšíme se na Vás před pódiem, kde společně zapaříme, protože to nás strašně moc baví!

dsc_0111 dsc_0061 dsc_0010

dsc_0110 dsc_0107

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky