Home » O Nás

O Nás

DSC_01553

 Zdar rockeři

Magazín studiaCI6 – se snaží mapovat regionální českou a slovenskou hudební scénu. Nezajímají nás hvězdy, které denně slyšíte všude v médiích ale právě ty kapely, které se Vás snaží bavit v klubech, kulturácích a různých akcích. Ty které ve veřejných médiích jen tak neuslyšíte, protože nemají šanci se tam dostat aby náhodou nezastínili nějakou tu mediální hvězdu. Známe plno vynikajících kapel o kterých by jsme Vás chtěli tímto projektem informovat a představit Vám je. Cílem redakce je vyhledávat nové nadějné kapely či interprety a pokud možno jim pomoci s propagací. Pokud tedy budou mít kapely a jejich fanoušci vůbec zájem aby jsme je tímto projektem propagovali.

Už jsem se setkal i s názory některých kapel že image není důležitá když umí hrát a fanoušci v jejich městečku a okolí na ně chodí /zřejmě mysleli těch 25-30 lidí /. Jenže pak přijedou do jiného města a první co se ptají je, kde jsou lidi ? No nejsou pánové, protože v tom městě Vás nikdo nezná a tím pádem je nezajímáte, to je divné že ? když nepotřebujete žádnou reklamu ani image ?/ osobní zkušenosti /

Víme že pro naší redakci to nebude lehká cesta se udržet na trhu a ještě k tomu v Čechách a pro české fanoušky. Ale jsme už asi jediná redakce, která má chuť pro Vás ještě dělat i přes to že nás všichni odrazovali a celý magazín věnovat ČR/SK regionální scéně, jiné redakce už to vzdali a nebo Vám smějí věnovat jen pár řádků. Jak říkají cituji :  „Postavit obsah ze ¾ na českých kapelách, do roka a do dne bychom skončili kvůli chabé kupní síle. Ač je to třeba smutné, je to tak“.

Nevěříme že by to mohlo být s českými kapelami a jejich fanoušky až tak špatné. Proto jsme tu a záleží tak právě na Vás na kapelách i jejich fanoušcích jak dlouho tu budeme. Kapely hlaste se nám, žádejte nás o proma, posílejte CD k recenzi ať Vaši fanoušci ví že jste tady a že máte nové věci atd., děláme to pro Vás. Fanoušci podpořte propagaci svých miláčků a objednávejte si náš magazín, soutěžte s námi, hlasujte pro své oblíbence, navrhujte nám kapely k propagaci, choďte na akce ať Vaše kapely ví že o ně stojíte a chcete aby z nich byli opravdové hvězdy. Můžete přispět i redakci jakýmkoliv darem aby se mohla rozvíjet, zlepšovat a přinášet Vám to nejlepší z naší regionální scény ještě hodně dlouho.

S rockovým pozdravem Vás zdraví: RED DEVIL – zakladatel a šéfredaktor Attackeru

e-mail: redakceattacker@seznam.cz

Ještě letmo:

Také se zaměříme na hudební kluby aby kapely věděli do čeho jdou, jaké zázemí, technika, prostor a chování majitelů či pořadatelů je tam čeká. Na paškál si vezmeme zvukaře – kterým se radši vyhnout a nebo naopak, které Vám doporučujeme.

Zbytek rubrik je klasika:

  • inzerce – / jak techniky a nástrojů tak kapela hledá hudebníka nebo hudebník hledá kapelu
  • poradíme Vám něco o technice
  • recenze CD
  • rozhovory
  • plakáty

Stále hledáme hudební fandy, kteří by měli zájem o místa redaktorů nebo se na našem magazínu podílet svými příspěvky.

Attacker 666

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Info magazín

StudioCI6

NARTTU - "Pod Nátlakem"

DESIRE FOR SORROW - "Pod Nátlakem"

MASH ROCK - v hudebním pořadu "Pod Nátlakem"

CUTTERRED FLASH

Starší příspěvky