Home » Kdo je víc

Kdo je víc

loco-loco-kdo-je-vic-cd-2016Jsem moc rád že takové kapely jako je Loco Loco existují na naší regionální hudební scéně. Měl jsem i tu čest je poznat osobně / jako 90% z těch co zde recenzujeme / a nelituji toho. Naživo jako na desce a to je u mého hodnocení většinou hraje hlavní roli. Pohodová banda, která dokáže fanouška pořádně rozdovádět a toto album je toho příkladem. Energie která z něj vychází je úžasná a nenechá nikoho chladným. Pro pořadatele hudebních akcí mám vzkaz – neváhejte si je poznat stojí to za to.

K albu „Kdo je víc“ se nedá vlastně nic moc říci jen to že – kluci dělejte to takhle dál je to výborný. Má to koule, srší z toho energie odsýpá to a posluchače to nenechá v klidu.

Hodnocení za mě – 4,5 bodu                                                                                    ………..RED DEVIL

Je tady JokerCenze, další v pořadí, a to se zmiňovanou kapelou Loco Loco, tak se do toho dám. Kde začít? To je otázka teda. Zkusím to nějak od začátku. Myslím, že když se řekne jméno kapely, tak to nebude nic tak neznámého. Mají vyhlášené koncerty, hrají s dobrými kapelami, třeba tady zmíním pouze Dymytry… Takže si myslím, že nějak více kluky představovat nemusím. To by bylo teda něco málo o kapelce, teď se pustím do věcí, které se tady zrodily.

Je tady nadpřirozená dravost, má to grády jak se patří. Rytmus zde pěkně odsýpá, texty bezva, je vidět, že to kluky vážně baví, ale to tak musí bejt. Proto ale pak vznikají tak parádní věci, a to ne jen v této kapele. Co více dodat, kapela Loco Loco si zaslouží právem, aby se o ní mluvilo. Navštívit jejich koncerty nebude žádná ztráta času. Člověka to pořádně nagráduje. Ke kapelce nemám co více dodat. Vždy tady dávám věci, které mě zaujmou, oukej. Tady tedy jsou: Slova lžou, Revoluce a Mayday. Tyto tři věci mě čaply za ušiska a i se k nim rád vracím.

Je čas na známku, dávám 5 bodů, nemám důvod co víc rozebrat!!! Grádnost, říznost, peckóznost. Dodám jen jednu věc, navštivte je, poslechněte si je, není čeho litovat. Já se loučím panstvo, mějte se…. JOKER

Celkové hodnocení za redakci – 9,5 bodu

 

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky