Home » Kariera

Kariera

14707990_10205842667984458_7956416842717208448_o

Kariéra:

Baví tě psaní o hudbě či umění? Do našeho týmu přibíráme nové redaktory, reportéry, grafiky, střihače/klipy, upoutávky, proma/. Zanechte po sobě odkaz.
Ukázky autorské tvorby a motivační dopis o tom, jaká by byla tvoje představa o pozici v attackeru. Jde o sestavení pevného, akčního a dobře fungujícího teamu hudební redakce magazínu a StudiaCI6.

NABÍDKA PRÁCE:   REDAKTOR

 POŽADUJEME:

– zkušenost s redaktorskou nebo filmovou činností výhodou

– vynikající stylistické schopnosti

– velmi dobrou znalost českého jazyka

– kreativitu a maximální spolehlivost

– zájem o hudbu

– nadšení a smysl pro humor

– komunikativnost a příjemné vystupování

– kreativitu, dynamičnost a flexibilitu

 NÁPLŇ PRÁCE:

– informovat o československé regionální hudební scéně

– kreativní vymýšlení obsahu webu a tvorba celkové koncepce

– dohled na textovou a grafickou podobu webu s cílem dosáhnout co nejvyšší míry návštěvnosti a atraktivity pro inzerenty

– psaní, kontrola a redigace textů

– zodpovědnost za tvorbu publikací

– stanovení a kontrola dodržení termínů

– navštěvování kulturních akcí a festivalů

– spolupráce se známými osobnostmi a kapelami

– natáčení videoklipů, hudebního pořadu, upoutávek, proma kapel, rozhovory a recenze CD

 NABÍZÍME:

– zajímavou né jen redaktorskou práci v nově vznikajícím projektu

– možnost podílet se na vzniku a rozvoji jak magazínu tak i studiaCI6

– mimořádně příjemný kolektiv

– odměny formou akreditací na jakoukoliv hudební i nehudební akci

– poskytnutí kvalitní praxe, volnost a rozvoj osobní kreativity u každého jednotlivce, následné doporučení pro další růst

– do budoucna možnost podílu na firemním vývoji

– press card

Pokud máš zájem napiš nám: redakceattacker@seznam.cz

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Info magazín

StudioCI6

NARTTU - "Pod Nátlakem"

DESIRE FOR SORROW - "Pod Nátlakem"

MASH ROCK - v hudebním pořadu "Pod Nátlakem"

CUTTERRED FLASH

Starší příspěvky