Home » CI6 Rock Hitparáda

CI6 Rock Hitparáda

logo Hitparády 2

CI6 Rock Hitparáda

Hitparáda videoklipů studiaCI6 a magazínu ATTACKER OF MUSIK ve spolupráci s internetovou televizí KLIK TV, pro všechny regionální kapely. 

Pravidla soutěže:

Hitparáda obsahuje žebříček 10 videoklipů, které jsou řazeny na základě získaných hlasů v předchozím kole. První místo patří vždy vítězi předešlého kola, a dále pořadí pokračuje postupně až na poslední místo. Po každém kole z hitparády vypadává 4ka nejhůře umístěných hitů dle aktuálního vyhodnocení hlasování při uzávěrce kola. Vypadávající hity jsou nahrazeny 4mi novinkami z nominační sedmičky o kterých rozhodnete Vy svým hlasováním. Jeden soutěžní hit může být v hitparádě na prvním místě nejdéle 3 kola, poté automaticky vypadává a vlády se ujímá následující klip s nejvíce hlasy. Cílem hlasování do hitparády je získat co nejlepší umístění pro svého favorita po celou dobu působení v hitparádě každý měsíc (až 3 kola/ 3 měsíce). Na konci roku, poslední 12 měsíc se utkají vypadlé jedničky o videoklip roku. První 3 videoklipy a jejich kapely, pak čekají sponzorské ocenění. Doufáme že hlasování se ponese v duchu – Fair Play – protože tím že se nebudete snažit podvádět, tak Vaše kapely alespoň zjistí jak silná je ve skutečnosti jejich fanouškovská základna. / falešné hlasy by jim asi stejně neudělali radost nemyslíte ? /

Hlasování:

Hlasovat můžete pro 1 videoklip pouze jednou buď přímo k nám do redakce nebo na našem FB, kde budou klipy také zveřejněny. Sčítají se hlasy došlé do redakce a lajky na FB. Zjištění porušení pravidel znamená ztrátu bodů a vyřazení Vaší kapely ze soutěže. Hlasovat můžete vždy od 15 daného měsíce do 15 dne následujícího měsíce. Pak se hlasování uzavírá.

E-mail pro hlasování do hitparády: ci6hitparada@seznam.cz.

Do předmětu napište – „Nominační 7“  nebo „TOP 10“ – pak už jen jaké kapele dáváte hlas.

Nominace videoklipů:

Nominační kolo je 7 klipů z toho 4 klipy z největším počtem hlasů postupují do TOP 10. Videoklipy budou zveřejněny na našem profilu na FB a na našich stránkách – www.attackerCI6.cz, kde pro ně můžete hlasovat na email: ci6hitparada@seznam.cz .
Platí, čím větší počet lajků a hlasů videoklip získá, tím stoupá pravděpodobnost, že bude zařazen do TOP 10 hlavní hitparády. Fanoušci také mohou zasílat tipy na nové nebo námi zatím neobjevené videoklipy k nám do redakce.

Redakce hitparády si ovšem vyhrazuje právo hit nezařazovat. Například z důvodu odlišného žánru / např. dechovka, Eva a Vašek atd./ nebo nevhodného obsahu apod.

Podmínky pro videoklipy:
Jelikož studioCI6 a KLIK TV hraje tzv. svobodnou hudbu, nelze do hitparády zařadit hudební videoklip pokud:
–    autoři hudby a textu mají smlouvu s OSA o zastupování autorských práv (na Slovensku SOZA)
–    kapela (výkonní umělci) má smlouvu se společností Intergram (na Slovensku Slovgram, OZIS)
–   skladba vyšla na hudebním nosiči a je předmětem vydavatelské smlouvy s výrobcem zvukových a zvukově-obrazových záznamů
–    jedná se o převzatou hudbu či text
 
Pokud se vás tedy tyto uvedené body netýkají, tak stačí když nám poskytnete videoklip v nekomprimované podobě a dáte nám svolení k jeho odvysílání /zasláním emailu do naší redakce – redakceattacker@seznam.cz/.

 

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Info magazín

StudioCI6

NARTTU - "Pod Nátlakem"

DESIRE FOR SORROW - "Pod Nátlakem"

MASH ROCK - v hudebním pořadu "Pod Nátlakem"

CUTTERRED FLASH

Starší příspěvky