Home » CI6 Rock Hitparáda

CI6 Rock Hitparáda

logo Hitparády 2

CI6 Rock Hitparáda 2019 – Hitparáda pro radost.

Hitparáda videoklipů studiaCI6 a magazínu ATTACKER OF MUSIK ve spolupráci s internetovou televizí KLIK TV a rádiem Metal Heart pro všechny regionální kapely.  Nic se nevyhrává ale jde o to být vidět a slyšet.

Pravidla soutěže:

Hitparáda 2019 obsahuje žebříček 10 videoklipů + 2 nominace , které jsou řazeny na základě získaných hlasů v předchozím kole. První místo patří vždy vítězi předešlého kola, a dále pořadí pokračuje postupně až na poslední místo. Po každém kole z hitparády vypadává 2 z nejhůře umístěných hitů dle aktuálního vyhodnocení hlasování při uzávěrce kola. Vypadávající hity jsou nahrazeny dvěma novinkami. Jeden soutěžní hit může být v hitparádě na prvním místě nejdéle 2 kola, poté automaticky vypadává a vlády se ujímá následující klip s nejvíce hlasy. Cílem hlasování do hitparády je získat co nejlepší umístění pro svého favorita po celou dobu působení v hitparádě každý měsíc (až 3 kola/ 3 měsíce). Na konci roku, poslední 12 měsíc se utkají vypadlé jedničky, doplněné o kapely s nejvíce hlasy / po sečtení / o videoklip roku.  Zjistíte tak alespoň jaké máte fanoušky. Doufáme že hlasování se ponese v duchu – Fair Play – protože tím že se nebudete snažit podvádět, tak Vaše kapely alespoň zjistí jak silná je ve skutečnosti jejich fanouškovská základna. / falešné hlasy by jim asi stejně neudělali radost nemyslíte ? /

Hlasování:

Hlasovat můžete pro 1 videoklip pouze jednou přímo na našich stránkách, kde budou klipy také zveřejněny. Hlasuje se celoročně. Videoklip roku: kapely které 2x za sebou obhájí 1. místo hitparády postupují do finálové TOP 10 na konci roku automaticky, u ostatních kapel se sečtou hlasy z každého měsíce co jsou v TOP 10 a kapely s nejvíce hlasy doplní finálovou TOP 10 v prosinci. O vítězi rozhodne hlasování akreditované poroty od 1.12. – 10.12. Hitparáda je pro radost a zjištění jaké máte fanoušky. 
Hlasovat můžete vždy od 1 daného měsíce do 20 dne v měsíci. Pak se hlasování uzavírá. Zjištění porušení pravidel znamená ztrátu bodů a vyřazení Vaší kapely ze soutěže. 

Fanoušci také mohou zasílat tipy na nové nebo námi zatím neobjevené videoklipy k nám do redakce.

E-mail pro tipy na nasazení do hitparády: ci6hitparada@seznam.cz.

Do předmětu napište – „Nominace“ – dále už pak jen název kapely, stránky nebo jiné spojení, kde si můžeme kapelu najít.

Redakce hitparády si ovšem vyhrazuje právo hit nezařazovat. Například z důvodu odlišného žánru / např. dechovka, Eva a Vašek atd./ nebo nevhodného obsahu apod.

Podmínky pro videoklipy:
Jelikož studioCI6 a KLIK TV hraje tzv. svobodnou hudbu, nelze do hitparády zařadit hudební videoklip pokud:
–    autoři hudby a textu mají smlouvu s OSA o zastupování autorských práv (na Slovensku SOZA)
–    kapela (výkonní umělci) má smlouvu se společností Intergram (na Slovensku Slovgram, OZIS)
–   skladba vyšla na hudebním nosiči a je předmětem vydavatelské smlouvy s výrobcem zvukových a zvukově-obrazových záznamů
–    jedná se o převzatou hudbu či text
 
Pokud se vás tedy tyto uvedené body netýkají, tak stačí když nám poskytnete videoklip v nekomprimované podobě a dáte nám svolení k jeho odvysílání /zasláním emailu do naší redakce – redakceattacker@seznam.cz/.

2019

Historie 2018Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky