Home » Akce » OPEN AIR koncerty INFLAGRANTI.

OPEN AIR koncerty INFLAGRANTI.

     

OPEN AIR koncerty INFLAGRANTI.

Josef Vojtek 2020 v době Covid 19 Léto je stále v plném proudu, někdo máte dovolenou před sebou, ale už nás preventivně straší další vlnou. A preventivními restrikcemi s ní spojenými. Kulturní sféra v Čechách je v rozkladu, stejně jako další složky. Národ žije ve strachu a člověk neví, co si může naplánovat, aby mu to #zminutynaminutu zase nezrušili. Ale my se nedáme. Naši věrní fanoušci i příznivci hudby a kultury celkově chtějí chodit na koncerty, do divadel, zkrátka za uměním, které živí ducha.
Přicházíme proto s návrhem udělat podzimní i vánoční koncerty open air. Pojďme se sejít venku, třeba vánočního stromku. Venkovní akce nám přece žádné preventivní vládní nařízení jen tak zrušit nemohou. My jsme je schopni zařídit i včetně techniky, která je na chladné open air nutná.
Víme, sály divadel a kulturních domů, které běžně využíváme v chladném období, by zůstaly prázdné. Jenže prognózy kolem situace v republice jsou tak špatné, že stejně nejspíš prázdné zůstanou. Tak pojďme hrát ven i koncerty tria INFLAGRANTI a Josef Vojtek OPEN AIR. Pokud vás tato myšlenka oslovila a jste jí nakloněni, neváhejte mne kontaktovat pro bližší info.
Děkujeme a přejeme krásnou druhou polovinu léta S pozdravem za INFLAGRANTI team Markéta V. Muzikářová
Pokud Vás zajímá, jak samostatný celovečerní open air koncert tria INFLAGRANTI s hostem vypadá, můžete se na nás přijít podívat v nejbližších termínech, např.
25.9.2020 Valečov, amfiteátr – koncert s kapelou a host Josef Vojtek
27.9.2020 Hulín, letní kino – koncert s kapelou a host Josef Vojtek
V případě zájmu lze po dohodě do dramaturgie koncertu obsadit i některého z hostů, se kterým INFLAGRANTI roky pravidelně spolupracuje. (Petr Janda, Václav NOID Bárta, Josef Vágner, Daniel Hůlka a další.)

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky