Home » Akce » Rozhovor se Seraine skupina „Dead Venus“

Rozhovor se Seraine skupina „Dead Venus“

     

Rozhovor se Seraine skupina „Dead Venus“.

Ahoj z České republiky. Jsem velmi rád, že s námi uděláte rozhovor. Ahoj, ráda zodpovím vaše otázky 🙂
Seraino, řekněte nám více o sobě, o vaší práci muzikantky. O vašem životě, vaše koníčky .. A řekněte nám více o svých kapelníkách / spoluhráčích. Většinu času dělám nebo poslouchám hudbu a kluci také. ale také ráda sportuji a jezdím na motocyklu. Koníček Andrého (basa) jsou jeho mazlíčci a Mike (bicí) rád jezdí na motorce.
Kdy se tvé nadšení a láska k hudbě poprvé objevila? A máš muzikanty kteří tě ovlivnili v tvorbě?
Moji rodiče vždy poslouchali hudbu a často jsme poslouchali blues, country a rockovou hudbu, když jsem byla malá. Můj otec hraje na basu a moje matka ráda zpívala, stejně jako moje sestry a bratři. Takže , musím říct, že celá moje rodina je velmi hudebně a obecně umělecky talentovaná. Mám tolik různých vlivů, oblíbených kapel a umělců, kdybych měla udělat seznam toho všeho, potřeboval bych 5 stránek (Smích) Největší vliv na psaní písní pro Dead Venus by však byl Opeth, Pain of Salvation a někteří old school jazz, blues a rock hudebníci. Některé z mých prvních vlivů byly Marilyn Manson, Björk, Christina Aguilera a Disturbed.
Seraine, jsi velmi aktivní ve Švýcarsku a v minulosti v Německu. Sděl nám prosím jaké město v Evropě je protebe nej, a proč?
Jako narozená švýcarská dívka jsem samozřejmě ve Švýcarsku velmi aktivní. Studovala jsem hudbu v Německu (Jazz, Rock, Pop). Stále mám několik velmi dobrých přátel v Německu a měli jsme I kapelu na škole (Surrilium). Nebyla jsem v mém životě sama někde, a většinu míst, které jsem zatím objevila, bylo vždy na turné, takže to není snadná otázka. Ale v tuto chvíli se mi líbil Londýn. Cítím se zde jako doma, ale takovým jiným, zvláštním způsobem.
Řekněte nám více o vašem novém albu / písních a vašich plánech (nahrávání, video atd.) Bird of Paradise je první album Dead Venus.
Některé písně jsou již 6 nebo 7 let staré. Písně jsou sbírka zážitků bolesti, strachu, odvahy s neomezenou láskou k hudbě je to taková zpráva – zůstaňte věrní sobě a nenechte nikoho říct, co můžeš a co ne. Stejně tak výrok titulní skladby – „Je to ve tvém srdci můj příteli – ve své duši vím, že najdete barvy světa “ Vydali jsme videoklip i lyrik video dvou písní z alba. Můžete shlédnout na našem kanálu YouTube (YouTube Dead Venus).
Jak definujete svojí vlastní hudbu? Co tě inspiruje?
S touto otázkou se často setkáváme. Svou hudbu nazýváme progressive Rock, protože kombinujeme různé vlivy a nezaměřujeme se určitým směrem nebo žánrem. Je to jen hudba bez jakýchkoli žánrových omezení a to je to, co se nám líbí. Skupiny jako Opeth, Pain of Salvation, Rush, Weather Report,Supertramp, Manfred Mann’s Earth Band, Screaming Headless Torsos, Living Color, Pink Floyd, Dave Matthews Band a mnoho dalších…
Seraino, co je nejhezčí a co je nejatraktivnější místo pro vás? Německo / Švýcarsko / a Česká republika?
Studovala jsem ve Freiburgu i.Br. (Německo), strávila jsem tam spoustu času. Mám velmi pěkné vzpomínky na toto město, a mé přátele. Nejkrásnějším místem pro mě ve Švýcarsku je Luzern. Vše co je krásné ve Švýcarsku, je tam. Můžete vidět hory, jezero a pohled na staré město! Nikdy jsem nebyla v České republice, ale slyšela jsem, že Praha je velmi Krásná.
Prosím, řekněte nám více o vašich dalších plánech, nápadech pro příštích 6 měsíců.
Doufáme, že brzy budeme moci znovu zarockovat na podiu! Uvolníme cool nový videoklip brzy a také pracujeme na prvních ukázkách pro nové album Dead Venus, takže zůstaňte naladěni 😉
Co pro tebe znamená zdraví?
Když si mé tělo vede dobře, má mysl může svobodněji myslet. Takže odvádím lepší a produktivnější práci, jsem více kreativní a efektivnější. Zdraví je pro mě velmi důležité.
Řekni nám něco více kde jsi se narodila?
Vyrostla jsem ve venkovské oblasti, což bylo docela v pohodě. Měli jsme zahradu kde jsme jako děti pěstovali vlastní zeleninu a mohli jsme jíst třešně rovnou ze stromu. Když tam navštěvuji svou rodinu, sedíme na zahradě, pokud počasí dovolí, a povídáme si, jíme a pijeme, jako by neměl být zítřek. Je to malá ves se spoustou přírody a milých lidí. Prostě skvělé.
Jaké je podle tebe nejkrásnější místo?
Hmmmmm, když sedí za piánem.
Tvá zpráva pro naše čtenáře. (Co by to bylo?)
Vážení posluchači, Zkuste číst, poslouchat, ale I pracovat tak, aby jste měli vždy úsměv na tváři. Zvláště v těchto časech. Například si můžete poslechnout naše album „Bird of Paradise“ 😉 A v neposlední řadě: Rádi bychom vás dostali mezi naše followery na Spotify a kanál na YouTube, taky i oficiální Facebook, Instagram a VK stránky.
Díky moc Seraina za tvůj čas!
Děkuji za pěkný rozhovor! Seraine

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky