Home » Akce » Pirates of the Pubs – „Still on the road“ CD/LP 2019/2020

Pirates of the Pubs – „Still on the road“ CD/LP 2019/2020

     

Pirates of the Pubs – „Still on the road“ CD/LP 2019/2020

Pirates of the PubsStill on the road CD/LP 2019/2020 (ANK, Do řady, Pirates, Veva ……)
Dnes již velmi známá banda z Českých Budějovic Pirates of the Pubs (piráti z hospody) má za sebou spoustu úspěšných koncertů i festivalů. Velmi dobře našláplo i do zahraničí, a na své tour si je berou kapely zvučných jmen. A mi jim to doufám všichni přejeme.
V loňském roce vydávaly své druhé oficiální album (počítaje s demem tedy třetí) Still on the road jako D.I.Y. S naprosto parádním bookletem v digi podobě. No a protože rostou, 1/2 roku na to vychází to samé na LP fošně, kde se na vydání podílí vícero lidí. Tím pádem album vychází na CD v roce 2019 a LP tedy až v roce 2020. Ale to je jen mimo.
Album samotné se od předešlého liší a to dost markantně. Album Drunken Forever vydané v roce 2016 je spíše Irish pub punk rock (tedy i toto album je super), tak nová deska je už v duchu Celtic Irish punk, tak jak příkladně The Real McKenzies nebo Dropkick Murphys. Nemá smysl vícero psát, na tuhle bandu si určitě zajděte, pokud budete mít možnost. A tu možnost si udělejte.
Dva roky prázdnin We are Pirates Never let you down Srdce v ohni Ostrov pokladů Drunken Dublin Back to Galway Kraken Captain´s Grave Až jednou Leaver Her Johnny leave Her Still on the road Nečum! Czechrishman
Still on the road – Drunken Forever Demo 2012
Sestava:
Bára
Skippy
Jirka
Honzík
Havli
Tomáš
Vojta
Lucka
Fríďa

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky