Home » Akce » Rockeři GATE Crasher vás rozpálí novým klipem Vzpomínky.

Rockeři GATE Crasher vás rozpálí novým klipem Vzpomínky.

     

Rockeři GATE Crasher vás rozpálí novým klipem Vzpomínky.

Rockeři GATE Crasher vás rozpálí novým klipem Vzpomínky

“Nebudou dál tu vzpomínky vládnout” zní potemnělou výrobní halou. Všudypřítomnou tmu projasňují vysoko šlehající plameny. Novinka z dílny brňáků GATE Crasher je tady!
Vzpomínky jsou již třetí peckou z nové desky “mrazení”, která se dočkala klipového zpracování a se kterou GATE Crasher vyrážejí na letošní letní festivaly.


Klip vznikal ve spolupráci se studiem Creative Works během jediného víkendu a navíc současně s dříve zveřejněným klipem ke skladbě Laaaska. “Byl to celkem záhul zvládnout oba klipy za dva dny a vyžadovalo to precizní přípravu a plánování. Jsme hrozně rádi, že se to všechno zvládlo a že můžeme konečně pustit do světa i Vzpomínky, které se točily v podstatě už na začátku letošního roku.” popisuje vznik klipu frontman Ondra.
Zajímavostí je poměrně dlouhý úvodní film předcházející samotnému klipu, což nebývá u domácích interpretů s ohledem na nákladnost natáčení úplně zvykem. “Řekli jsme si, že když už, tak pořádně! Stálo to hodně nervů, aby všechno dopadlo. Do té haly jsme museli navézt fakt hodně techniky. Je to jeden z nejnáročnějších klipů, jaký jsme kdy dělali. Věřím ale, že naši fanoušci tu vynaloženou práci ocení. Hlavně pro ně to všechno děláme.” dodává basák Macek.

Videoklip GATE Crasher – Vzpomínky:


http://gatecrasher.cz
https://www.facebook.com/GateCrasherBand

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky