Home » Akce » GATE Crasher přicházejí s novým klipem Laaaska.

GATE Crasher přicházejí s novým klipem Laaaska.

     

GATE Crasher přicházejí s novým klipem Laaaska.

“Láska ti zlomí vaz, to zažil každej z nás…” zní v refrénu další pecky brňáků GATE Crasher, která se dočkala obrazového zpracování.
Skladba Laaaska pochází z aktuální desky “mrazení”, kterou GATE Crasher pokřtili na podzim loňského roku. Jedná se o druhý singl z této novinky v klipovém provedení, pokud nepočítáme další dosud zveřejněná lyric videa. Zajímavostí písničky Laaaska je, že hlavního vokálu se netradičně ujal baskytarista Macek.


Klip vznikal opět ve spolupráci se studiem Creative Works, stejně jako například předchozí Bestie. Kapela jej stihla natočit na poslední chvíli před vyhlášením vládních opatření a původně měl podpořit jarní turné k desce “mrazení”.


“Z jarního Double Gang Tour jsme stihli odjet jen tři parádní večírky, pak se vzhledem k probíhající karanténě bohužel zastavilo a všechny zbývající koncerty se snažíme přesunout na podzim. Když se s fanoušky nemůžeme vidět živě, rozhodli jsme se dodržet původní plán a poslat jim aspoň novej klip, abychom jim v tomhle období trošku spravili náladu.” upřesňuje vydání novinky frontman Ondra Novák.
http://gatecrasher.cz
https://www.facebook.com/GateCrasherBand

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky