Home » Akce » WALKMANZ vydali nové album MONO a vypustili druhý videoklip!

WALKMANZ vydali nové album MONO a vypustili druhý videoklip!

     

WALKMANZ vydali nové album MONO a vypustili druhý videoklip!

Kapela Walkmanz, která nedávno virtuálně pokřtila za pomoci herce Jirky Mádla svůj debut Mono, dnes vydala i videoklip k druhému singlu Spoutej.

Album Mono pokřtili Walkmanz 20. 3. po Skypu, virtuálním kmotrem mu byl herec Jiří Mádl. Obsahuje celkem osm písní, z nichž se dočkaly videoklipu singl Až přijde láska, který bodoval na předních příčkách hitparády IFPI, a dnes i píseň Spoutej. Videoklip Spoutej natočil Michal Havlíček, autorem hudby je René Rypar a textu Lukáš Dvořáček.

Videoklip Spoutej zde:

Mono měla kapela pokřtít v klubu Famu 2. 4., křest se ale přesouvá na podzimní termín, který Walkmanz brzy zveřejní. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Odkaz prozatím na pouze virtuální křest zde: youtu.be/I6qwpOselPg

„Vybírali jsme asi z dvanácti písní. Ty, jež se nedostaly na album, si necháme na živé koncerty, až tedy někdy nějaké budou. Ono je to vůbec celkově komické. Nebo snad tragikomické. Jsme kapela, která byla označena za superkapelu, vydala album, je v nominaci na objev roku v anketě Žebřík, vyhrála objev roku v anketě časopisu Rock&Pop a ještě ji nikdy nikdo neviděl a neslyšel hrát naživo,“ uvedl Tomáš Fröde, zpěvák skupiny.

Celé album Mono je v čestině a jediným hostem na něm je Zofie Dares z kapely Mydy, která se podílela svým zpěvem na písni Zpátky za tebou.

Odkaz na celé album Mono zde: https://ampl.ink/VD5G4

Walkmanz:

Za projektem Walkmanz se skrývají René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Členové skupin Portless, Imodium, Recode the Subliminal a ex Support Lesbiens, ex Krucipüsk, ex Eleison a Animé spojili své síly a vrhli se na to, co je baví nejvíc, tedy na energickou rockovou muziku.

Za Walkmanz

Martina Jablanovská

773022238, Jam-pr@email.cz

www.walkmanz.cz

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky