Home » Akce » Rozhovor s Gordonem zpěvákem ze skupiny Images of Eden.

Rozhovor s Gordonem zpěvákem ze skupiny Images of Eden.

     

Rozhovor s Gordonem zpěvákem ze skupiny Images of Eden.

Alan – Ahoj kluci, díky za to, že jste si udělali čas na náš rozhovor
Gordon – Není zač, Alane.

Alan – Kdo jste a kdo odpovídá na otázky?
Gordon – Gordon Tittsworth, Zakladatel a hlavní zpěvák Images of Eden. Jo a taky jsem nahrál rytmickou kytaru na našem albu.

Alan – Kolikrát jste hráli v České republice?
Gordon – Občas se hraje v Česku v rádií naše hudba, ale v České republice jsme ještě neměli šanci hrát naživo. Naším cílem je dostat se do Evropy. Doufáme že uděláme turné po našem dalším albu.

Alan – Kde vás můžeme najít?
Gordon – Naše hudba je součástí všech online / digitálních platforem (iTunes, Spotify, Amazon atd.). Náš „one-stop-shop“ www.imagesofeden.com. Na stránkách máme audio / video i internetový obchod. Jsme také na všech sociálních sítí (Facebook, Twitter, Instagram atd.), Tak nás tam sledujte.

Alan – Když by měl někdo zájem o vaše koncerty v České republice, komu mohou napsat?
Gordon – Mohou nás kontaktovat na „mail: promo@imagesofeden.com“. Najdete nás také na našem webu na stránce „Kontakt“. Tím se někdo můžete spojit, abychom mohli plánovat live show, tak nás kontaktujte

Alan – Jaké je vaše poslední album a co plánujete dál?
Gordon – Naše posledním album („Soulrise“), Podepsali jsme kontrakt se skvělým vydavatelstvím (Pavement Entertainment), které nás dostalo do celonárodního podvědomí v USA. Vydali jsme se na americké turné s Doro Pesch (nebo Warlock) a Metal Church. Bylo to americké turné okolo pobřeží. Také jsme byli docela vysoko v žebříčku v americkém metalovém rádiu. To vše nás do značné míry připravilo k tomu, abychom vydali další album koncem tohoto roku, „Angel Born“, je to vše na dobré cestě. Právě teď se to chystáme dodělat asi v 3. čtvrtletí, takže vás budeme informovat. EP singl bude ale mnohem dříve.

Alan – Máte nějaký oblíbený festival?
Gordon – Rádi bysme hráli na Wacken Open Air a Keep It True v Německu, samozřejmě Metalfest Open Air v České republice, Alcatraz Festival v Belgii a Sweden Rock ve Švédsku. To jsou skutečné sny, takže se snažíme, abychom se jednoho dne dostali ke všem.

Alan – Jste na hudební scéně relativně dlouho. Máte nějaký nesplněný hudební sen?
Gordon- No, konečně získáváme pozornost, kterou jsme chtěli (ze začátku) a rozhodně to chceme posouvat na další úroveň. Naše album „Soulrise“ nám rozhodně pomohlo. Cítíme také, že naše další album „Angel Born“ nám umožní dělat věci, na které jsme celý život čekali, abychom mohli udělat turné po Evropě, hrát festivaly atd. V loňském roce jsme si splnili velký sen, když jsme dělali naše první live USA turné s 2 významnými mezinárodními kapelami.

Alan – Jaké 3 písničky chtějí lidé slyšet na koncertech? a jaký je tvůj názor?
Gordon- Naši fanoušci určitě očekávají, že uslyší „Shield Me“, „Harvest Day“ a „Only Human“, což jsou naše singly, takže se vždy ujistíme, že jsou na seznamu setů. Pokud fanoušci reagují na nějákou písničku příznivě,tak ji pak dáme na seznam. Vím jako fanoušek, že chci vidět a slyšet, jak kapely hrají skladby, které se mi z alba nejvíce líbí.

Alan – A jaké tři skladby jsou pro tebe ty nejlepší?
Gordon- Páni, na tuto otázku je těžké odpovědět, protože jich mám tolik, a hodně pro mě znamenají protože jsou osobní, ale kdybych si musel vybrat 3, šel bych s „Shield Me“, „And Then There Was One“ a „ Once We Believed“z různých důvodů, ale pro mě jsou všechny hodně osobní. Cítíme, že některé z našich nejlepších materiálů budou z našeho nadcházejícího alba „Angel Born“. Takže určitě chceme, abyste to zkoukli až to bude připravený.

Alan – Co byste chtěli říct svým fanouškům v České republice?
Gordon- Doufáme, že se s vámi setkáme někdy v příštím roce, doufejme, že na turné nebo na festivalu. Prosím, pořád nás hrajte v rádiu a pokračujte v tom. Rozhodně děláme vše, co je v našich silách, takže se brzy uvidíme.

členové kapely:
Gordon Tittsworth– Lead Vocals/ Rhythm Guitar (studio only)
Victor Morell– Lead Guitar
Eric Mulvaine– Bass Guitar
L. Dean Harris– Piano/Keyboards
Steve Dorssom– Drums/ Percussion

https://www.imagesofeden.com/

interview with Gordon
singer from Images of Eden

Alan – Thanks for being able to make a interview for our medium.
Gordon- You are very welcome, Alan.

Alan – Who are you and who answers questions?
Gordon- Gordon Tittsworth, founder and lead vocalist of Images of Eden. I also play rhythm guitar on the album.

Alan – How many times were u playing in Czech Republic?
Gordon- Well, to date music has been played there but we have not yet had a chance to play live in the Czech Republic. Our goal is to get to Europe and hopefully on a full tour after our next album is out.

Alan – Where can we check you out?
Gordon- Our music is all throughout all retail/ online/ digital platforms (iTunes, Spotify, Amazon, etc). Our “one-stop-shop” is our website- www.imagesofeden.com. We have an audio/video page as well as an online store at the site. We are also on all social media (Facebook, Twitter, Instagram, etc) so check us out there and hit us up.

Alan – When someone would have interest in your concerts in Czech Republic, where they can hit you out?
Gordon- They can contact us at promo@imagesofeden.com. You can also find that on our website on the “Contact” page. That will put anyone in contact with us so we can start the planning the live show discussion so hit us up.

Alan – What is your last album, and what is your plan to do?
Gordon- On our last release (“Soulrise”), we were finally signed to a great label (Pavement Entertainment) that took us to national status here in the US. We went on a full US tour with both Doro Pesch (or Warlock) and Metal Church. It was a full coast-to-coast US tour. We also charted pretty high in US metal radio. All of this set pretty much us up to be in a good place for our next album release later this year, “Angel Born”. Right now, we are looking to get that out around 3rd quarter or so we will keep you posted.

Alan – Do you have any favorite festivals?
Gordon- We would love to play Wacken Open Air and Keep It True in Germany, obviously Metalfest Open Air in the Czech Republic, Alcatraz Festival in Belgium and Sweden Rock in Sweden. Those are dream come true gigs so we are trying our best to get to all of those one day.

Alan – You are a long time on a scene. Do you have any unfulfilled musician dream?
Gordon- Well, we are finally getting recognition that we had hoped for (well at are starting to) and definitely going to the next level. Our “Soulrise” album definitely helped us there. We also feel that our next album, “Angel Born” will allow us to do the things we have been waiting a lifetime to do- tour Europe, play festivals, etc. A big dream was fulfilled last year when we did our first live US tour with 2 major international bands.

Alan – What 3 songs do people want hear on concerts? and what is your opinion?
Gordon- Well, our fans are definitely expecting to hear “Shield Me”, “Harvest Day” and “Only Human” which are our singles, so we always make sure they are on the set list. The way we see it- if fans react favorably to certain songs, so we make sure they are on the list. I know as a fan, I want to see bands play the songs I like the most from the album.

Alan – What is your favorite 3 songs from you?
Gordon- Wow, this is a difficult question to answer as I have so many that mean so much and that are so personal, but if I had to pick 3, I would go with “Shield Me”, “And Then There Was One” and “Once We Believed” for different reasons but they are all very personal to me. However, we feel some of our best material yet will be from our upcoming album, “Angel Born”. So we definitely want you to check that out when it’s ready.

Alan – What do you want say to your fans in Czech republic?
Gordon- We very much hope to see you live sometime in the next year hopefully on a tour and/or a festival. Please keep requesting us on radio and keep pushing to get us over there for a tour. We are definitely doing everything we can, so we will see you soon.

Members of the band:
Gordon Tittsworth– Lead Vocals/ Rhythm Guitar (studio only)
Victor Morell– Lead Guitar
Eric Mulvaine– Bass Guitar
L. Dean Harris– Piano/Keyboards
Steve Dorssom– Drums/ Percussion

website – www.imagesofeden.com

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ekAooXGsLhs&feature=emb_logo

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky