Home » Akce » Thrash Aliance report Destruction v Plzni? 27 únor.

Thrash Aliance report Destruction v Plzni? 27 únor.

     

Thrash Aliance report Destruction v Plzni? 27 únor.

Destruction v Plzni? 27 únor jsem měl poznamenán v kalendáři už dlouho. Ale jak to tak bývá tak pracovní povinnosti byly příčinou zdržení a tak jsem nestihnul první kapelu Final Breath. Když jsem dorazil, tak se na pódiu zrovna chystali divoši, Suicidal Angels z Řecku. Tuhle kapelu mám hodně rád a těšil jsem se hlavně na živé provedení skladeb ze sedmého počinu Years of Aggression. A netěšil jsem se marně, dostalo se mi parádní porce thrash metalu mírou vrchovatou.

Ve slušně zaplněné Šeříkovce to vřelo od první do poslední skladby. Kapelu mám moc rád – parádní zážitek. Malá přestávka a už do nás mistři sekacích riffů Legion Of The Damned hustí jednu pecku za druhou. Kotel zase začal vařit, circle pity, parádní thrashing. Popravdě jsem od kapely nic moc neočekával – neřadím je zrovna mezi své oblíbence – a o to víc mě tihle sympaťáci ze země tulipánů příjemně překvapili.


No a co vlastně psát k Destruction. Kapela z velké germánské thrashové čtyřky. Špinavý thrashový zvuk, Schmier a průřez historií od počátků po Born to Perish. Kapela rozhodně nepatří do starého železa a druhý kytarista do party byla taky dobrá volba. Sound se pořádně zhutnil, oba kytaristé se přeháněli v sólování a v sále to vařilo jak v přetopeným kotli. Víc dodávat netřeba….
A ještě jedna nehudební poznámka. Nejsem zrovna pivař a znalec už vůbec ne, ale čepovaná 12° Metternich z Knížecího pivovaru Plasy je výborná. Určitě si dám i příště. A díky za zprostředkování super zážitku.
Pigeon
Foto z akce zde – proklik
https://www.facebook.com/alan.rohan.1/media_set?set=a.10219703954883924&type=3&uploaded=42
http://www.kdserikova.eu/

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky