Home » Akce » HUDBA PRAHA BAND – výroční koncert

HUDBA PRAHA BAND – výroční koncert

     

HUDBA PRAHA BAND – výroční koncert

11.3.2020 MALOSTRANSKÁ BESEDA Hudba Praha band (dále HPb), má za sebou čtyři roky své existence. Jako přímá a jediná autentická pokračovatelka legendární kapely HUDBA PRAHA je stále při síle a její koncerty se vyznačují nebývalou chutí do hraní a spoustou energie. To mohou potvrdit diváci mnoha koncertů, které HPb za čtyři roky odehrála po celé České republice.

V HPb působí jak spoluzakladatelé kapely Jasná Páka, tak dlouholetí členové legendární Hudby Praha, rockové ikony devadesátých a dvoutisících let. Charakteristický zvuk této rockové kapely vytváří nabroušené, energické kytary bratrů Bohumila Zatloukala a Vladimíra Zatloukala. Ten je masivně podporován skvělým soundem basy Jiřího Jelínka a bubeníka Pavla Skaly, jehož razantní, přesné a dynamické hraní je motorem kapely. Frontmen s nezaměnitelným hlasem Zdeněk Hnyk je posluchačům znám mimo jiné jako moderátor Radia 1. Vokalistky Lucie Lu Jandová, Míša Šponar Fojtová a Jarmila Jamajka Koblicová (momentálně na zdravotní dovolené), doplňují známý zvuk HPb.

Ke skvělému zvuku výrazně přispívá saxofonista Jakub Douda. Hudba Praha band hraje na svých koncertech osvědčené hity Jasné Páky a Hudby Praha. Tyto písně jsou hrány v originálních, autentických aranžích. Mimo známých hitů Zákon, Špinavý záda, Pal vocuď hajzle, Cizej chlap, Paralet, Ryba Badys, Marihuana, Máma táta, zazní 11.3.2020 v Malostranské besedě i nové skladby z dílny HPb, které budou součástí připravovaného CD. Na tomto výročním koncertu přivítáme také hosta: přijde si s námi zazpívat a na saxofon zahrát bývalý dlouholetý člen Hudby Praha Karel Malík. Těšíme se také na Jamajku, když jí to zdraví dovolí, svým zpěvem nás také podpoří. Hudba Praha band je stále plná energie a dobré nálady, která z jeviště doslova vyzařuje.

Přijďte tedy všichni na koncert a užijte si ho s námi. Bohumil Zatloukal, Hudba Praha band

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky