Home » Akce » Purnama má nový videoklip !

Purnama má nový videoklip !

     

Purnama má nový videoklip !

Zdravím jménem celé kapely Purnama
Česká Blackened death metalová Purnama vypustila videoklip k písni „Rebellion“ z alba „Flame of Rebellion“, které vyšlo tento rok u českého vydavatelství MetalGate. Klip vznikl společnými silami kapely a video divize Tvůrčí skupiny Artellery a Frodys – Audiovisual Weird Arts. Purnama ke svému novému videoklipu uvedla. Plamen může hořet v každém z nás, jen je třeba nechat jej vzplanout. Není to jen plamen vzdoru, ale také naděje, touhy, odhodlání a statečnosti postavit se všemu, co by se nás pokusilo spoutat, nebo srazit na kolena. Slunečnice se otáčí za měsícem a je symbolem jedinečnosti. Král padá na kolena před hlasem přírody a válečník pochopí až před samým koncem, co znamená žít. Má sílu opět povstat a vzdorovat i samotné smrti. Děkujeme, že jste s námi a že společně se vždy dokážeme zvednout i kdybychom padli a vše se zdálo být ztraceno. Nic nám nemůže zlomit naší vůli a svobodu! Purnama tento rok jede obsáhlé Flame of Rebellion Tour a kde všude jí budete moci vidět najdete na jejich webových stránkách. www.purnama.cz
Za Purnamu: Michal Šedivý (manager)


Greetings on behalf of the whole Purnama band
Click here for video clip: https://www.youtube.com/watch?v=CgtVL9I9i8U
Czech Blackened death metal band Purnama released a music video for the song „Rebellion“ from the album „Flame of Rebellion“, which was released this year at the Czech label MetalGate. The clip was created jointly by the band and video division of the Creative Group Artellery and Frodys – Audiovisual Weird Arts. Purnama commented on her new video:
The flame can burn in everyone, it merely needs to be set alight. It is not just a fire of resistance, but also of hope, desire, resolve and bravery to face everything that would try to bind us down. The sunflower is following the moon, being for us the symbol of uniqueness. The king is falling to his knees before the voice of nature, and the warrior now sees before the very end what it means to live. He gains the strength to rise again and defy the death itself. We thank you for being with us, as together we will always be able to stand back up, even if we fall deep and all may seem lost. Nothing can break our will and freedom!


www.purnama.cz
On behalf of Purnama: Mr. Michal Šedivý (manager)

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky