Home » Akce » United Flavour – Here to Stay

United Flavour – Here to Stay

     

United Flavour – Here to Stay

Skupina United Flavour balancuje mezi žánry a na nové desce představuje vlastní sound
United Flavour vydávají dlouho očekávané album s názvem Here to Stay, k němuž vyráží na comebackové tour. Deska obsahuje celkem 13 písní, které mísí řadu hudebních žánrů od reggae až po hip hop a tradičně nechybí ani celá škála zahraničních hostů. CD vyšlo u labelu Batelier Records 14. února 2020, nabízí pozitivní vibes, energii i vlastní zvuk a snaží se podpořit vnitřní sílu jedince.
O United Flavour bylo slyšet již v průběhu loňského roku, kdy se skupina pomalu vrátila zpět na koncertní podia, vystoupila na nejznámějších festivalech v Čechách i na Slovensku a vydala dva singly doprovázené videoklipy – Candela a No Voy A Cambiar, kterými zároveň uvedla nové album.
Tvorba United Flavour má kořeny v reggae, ale je ovlivněna spoustou dalších hudebních vlivů jako například afrobeat, r`n`b, flamenco nebo hip hop. Stejně tak pestré je i novinkové CD. „Reggae je stále populární, i když se to možná v Česku tolik nezdá. Má různé typy soundu, je tu africký sound, evropský sound, Británie vyvinula také specifický sound reggae, dost rozdílný od jamajského reggae. S United Flavour se celé ty roky snažíme přijít s naším vlastním unikátním zvukem. Jdeme svou vlastní cestou,” říká Djei Gogo (aka Maprodusah ), producent, skladatel a zároveň baskytarista. „Pro nás úspěch nedefinuje návštěvnost lidí na koncertech. Pro nás je největší úspěch, pokud dokážeme svou nahrávkou ovlivnit lidi tak, že s ní budou žít. Texty a poselství je pro nás to nejdůležitější, proto jsme si dali s deskou trochu načas, “ doplňuje frontmanka Sista Carmen.
„Největší síla vychází z jedinečnosti každého člověka. Žijeme ve společnosti, kde se každý snaží přizpůsobit, být jako druzí. Někdy se zapomíná, že silná společnost je vedena silnými jedinci, a proto je potřeba lidi podporovat, aby byli sami sebou a vytvářeli si svoji vnitřní sílu. To je myslím hlavní téma desky,“ dodává Djei.
Z hostů se na desce objevili například španělský přední reggae umělec Morodo, slovenští Medial Banana, kubánský hip-hoper Al2, francouzská zpěvačka Netna, britsko-jamajský hudebník Deadly Hunta.
Klubové turné začalo 8. února 2020. Pražský koncert a křest desky se uskuteční
24. března v Lucerna Music Baru. „Na koncerty se už delší dobu připravujeme a kromě nové hudební show, v rámci které s námi vystupují vokalistky z party One Ivy, jsme zapracovali i na vizualizacích a světelné show. Obzvláště v reggae je potřeba nacházet v živém hraní stále nové koncepty a triky, “ komentuje koncertní vystoupení Djei.

HERE TO STAY TOUR 2020
8.2. Brno Eleven Club
6.3. Beroun Metro Club
13.3.Dobříš KD Dobříš
14.3.České Budějovice Komiks Club
20.3.Litomyšl Kotelna
21.3.Vroutek Zkušebna
24.3.Praha Lucerna Music Bar
27.3.Písek Divadlo Pod Čarou
3.4. Plzeň Buena Vista Club
4.4. Olomouc Jazz Tibet Club
25.4.Červený Kostelec Zahradní kavárna Trees

https://www.facebook.com/unitedflavour/
https://www.instagram.com/unitedflavour/
www: http://www.unitedflavour.com/

O United Flavour:
United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo (aka Maprodusah ), původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další. United Flavour jsou známí také tím, že často navazují spolupráci s vyhledávanými zahraničními umělci. Po tvůrčí pauze nyní kapela přichází s comebackovým albem “Here To Stay”, z něhož již v únoru 2019 vyšel úspěšný první singl Candela. Na podzim 2019 a na jaře 2020 odehrají United Flavour klubové turné po celé ČR.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky