Home » Akce » Punk legenda Varukers Písek – Teplice.

Punk legenda Varukers Písek – Teplice.

     

Punk legenda Varukers.

Písek – Teplice

Na dvě zastávky k nám přijede legenda UK 82 punku skupina Varukers. Partička hrající od roku 79 s Anthony Rat Martinem za mikrofonem. Hardcore punk nářez a desky jako How Do You Sleep? a Bloodsuckers. Tady není co dodat, to se musí zažít.
Sekundovat jim budou v Písku V.V.Ú. což není vojenský výzkumný ústav, ale nová kapela kolem legendy tuzemského punku Štěpána Málka. Nová sestava slibuje novou energii, drive a pokračování toho nejlepšího z linie N.V.Ú. tedy pogo, punk a rock n roll.
V Teplicích to bude další legenda Jateční ulice aneb legendární kombo místa konání koncertu tedy Teplická scéna. Datum vzniku kapely se datuje 88 a já už se těším na sklady z legendárního dema Anarchy in Bohemia.
Na obou štacích budou sestavu doplňovat dvě kapely z celtic rock punku. První jsou Brunnfield – pohodový folk pub rock. Kapela od roku 2012 hraje vlastní česky zpívané skladby třeba z výborného debutu Zítra je kaneval. Druhou kapelou jsou známější Pirates Of The Pubs tedy pub celtic punk Made in Budweis. Stále známější a zlepšující se hvězda vycházející na jihu Čech. Parádní kapela co má před sebou velkou budoucnost.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky