Home » Akce » Komunál vyráží na své druhé samostatné tour „Naše věc“.

Komunál vyráží na své druhé samostatné tour „Naše věc“.

     

Komunál vyráží na své druhé samostatné tour „Naše věc“. Jako host se představí Enola Gay.

Chlumecká šestičlenná banda, ve složení Luboš Suchánek (zpěv), Pavel „Erny“ Hanuš (kytara), Radek Plachetka (kytara), Jaroslav „Bart“ Novák (klávesy), David „Dejv“ Hlaváček (bicí) a Filip Litera (basa) se koncem měsíce března vydá na své jarní turné. Čeká je společně celkem 10 zastávek napříč celou Českou republikou. Tour startuje 27.3 v Brmě (klub Melodka) , končí pak 2.5 ve Třtěnicích . Spolu s nimi vyráží na cesty i kapela Enola Gay z Mladé Boleslavi.

Návštěvníky koncertů čeká řada novinek z nového CD. Kromě toho, že se svým fanouškům takhle „dohromady“ představí obě kapely na jednom pódiu poprvé, je v pořadníku hned několik nových tracků. Komunál na podzim vypustil nový klip ,,Poslední kulka,, link :


Písničku představí formace právě v rámci této tour. Kapela připravila pro fanoušky speciální playlist, který je složený nejen z nových písniček z nové desky ,, Naše věc,, , ale i ze starých, osvědčených a oblíbených pecek. To je jeden z důvodů, proč název turné obsahuje „Naše věc“. Dalším je například i to, že samotný set bude o dost delší, než je u koncertů zvykem.

Více informací na www.komunalniodpad.com. Předprodej vstupenek na Komunál,, Naše věc tour,, běží na plné obrátky v síti Ticketstream.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky