Home » Akce » 25. 01. 2020 / Metal Session vol. 2 – Debustrol, Fata Morgana, Maelström, Avidity For.

25. 01. 2020 / Metal Session vol. 2 – Debustrol, Fata Morgana, Maelström, Avidity For.

     

25. 01. 2020 / Metal Session vol. 2 – Debustrol, Fata Morgana, Maelström, Avidity For.

Hned zkraje roku zažije KD Šeříková v Plzni nápor muziky ostré jak motorová pila. Hlavním tahákem Metal Session vol. 3 budou Debustrol, kteří jsou zárukou kvality a jako vždy do posluchačů pustí zvuk svých ostře nabroušených kytar i nekompromisní texty. Sekundovat jim budou Avidity For., kteří již v roce 2019 oslnili plzeňské publikum. Další dvě party doplníme později, ale už teď je jasné, že tahle kombinace zničí všechno, co jí bude stát v cestě.
Detail akce
Datum konání: 25. 01. 2020
Vstup od: 18:30
Start: 19:30
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 290,-
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA

Cena na místě: 350,-
Debustrol platí v našich končinách právem za metalovou legendu. Málokterá kapela se dodnes tak ostře vypořádává se vším, co ji štve, a zároveň si zachovává vynikající hudební kvalitu.
Pro Fatu Morganu je KD Šeříková domovskou scénou. Kapela vznikla v Plzni kolem roku 1984 a takřka od začátku předvádí show, která u nás nemá obdoby. Black metal a pódiová prezentace ve stylu shock rocku Alice Coopera – to je originální Fata Morgana. Kapela během své existence několikrát změnila personální obsazení, za komunismu přežila několik zákazů činnosti, později i mnohé jiné peripetie, několikrát byla samotnými muzikanty uložena k ledu, ale vždy pomyslně povstala z popela a nadechla se k dalšímu rozletu. To ukazuje na její nemalou sílu. Tu předvede i v KD Šeříková, kde zaburácí s novou horrorovou show.
Přímo ve své domovině zahrají kapely Maelström v čele s plzeňskou pěveckou ikonou Vasilem Kobanem, a Avidity For, kteří za sebou mají vystoupení s Kreysonem či s další západočeskou formací Sinetrium. Metalový večírek, jak má být!
http://www.kdserikova.eu/

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky