Home » Akce » Rozhovor se skupinou S.A.S

Rozhovor se skupinou S.A.S

     

Rozhovor se skupinou S.A.S

Odpovídal Mařena
Alan – Ahoj bando a ostatní co se točíte kolem S.A.S. Co nového ohledně S.A.S.?
Mařena- NAZDAR ALANE. PŘEDEM DĚKUJEM ZA ZÁJEM O TO NAŠE TĚLESO,TO POTĚŠÍ. NO,KDYŽ NEBUDU BRÁT POMLUVY A NESMYSLI, TAK JE U S.A.S NĚJAK TAK VŠECKO PŘI STARYM. HRAJEM A HRAJEM,VŠUDE MOŽNĚ, I NEMOŽNĚ, POŘÁDÁME KONCERTY, TY NAŠE SBÍRKY, DĚLÁME NOVÝ VĚCI A POŘÁD SE NEMŮŽEM DOKOPAT DO STUDIA, FURT DO TOHO NĚCO LEZE, ALESPOŇ, ŽE UŽ PŘES TŘI ROKY DRŽÍME VE STEJNÝ SESTAVĚ A DOUFÁME, ŽE UŽ TO TAK ZŮSTANE NA FURT. UŽ JSME TAKOVÁ RODINA I S NAŠIMA“NEHRAJÍCÍMA ČLENAMA“! PROSTĚ VYVRHELLS FAMILY CLAN.

Alan – Protože není venku nic nového, tak bychom mohli dát nějaké to povídání ohledně charity, co na to říkáte?
Mařena – NO ŽE NENI NIC VENKU, NÁS TAKY SE.., MRZÍ, ALE JAK JSEM PSAL,NOVÝ VĚCI MÁME, HRAJEM JE, ALE ČASOVĚ, PRACOVNĚ, RODINNĚ, JSME ZASYPANÝ, TAK ŽE PROSTĚ NENÍ KDY TO NAHRÁT. SNAD TO NĚKDY ZMÁKNEM, SAKRA! NO A K TÝ CHARITĚ…

Alan – Kdy a koho napadlo jako prvního se věnovat charitě?
Mařena – NÁPAD VYBÍRAT, TENKRÁT, DOSTAL NÁŠ“NEHRAJÍCÍ ČLEN“ A MENEŽR, MIGES.

Alan – Jako první tedy byla charita na koho? Na co? A co to bylo za akci?
Mařena – PRVNÍ SBÍRKA A S NÍ SPOJENÝ VYVRHELL TOUR PROBĚHLO V ROCE 2013 S INSEMINAČNÍ STANICÍ NA DODĚLÁNÍ A DOSTAVĚNÍ KLUBU PLANET UNDERGROUND V ÚSTÍ, PROTOŽE TO TAM BYLO BOMBA A CHTĚLI JSME JIM TAM S TÍM TAKHLE ALESPOŇ TROCHU POMOCT. A TO SE POPRVÍ, CO VÍM, UKÁZALA NEGATIVNÍ SÍLA NETU,KDYŽ JEDNA SLAVNÁ „PUNKOVÁ“ KAPELA TEN KLUB ROZCUPOVALA NA NETU, ŽE JE TO TAM NA HOVNO A BORDEL, ROZESTAVĚNÝ….ATD. AŽ TAM VLÍTLA HYGIENA A PO MRAKÁCH PROBLÉMŮ TEN KLUB ZAVŘELI! HNUS!

Alan – Dále pokračovala tedy charita přímá. Koho jste si vybrali financovat a proč?
Mařena – NO A DALŠÍ ROK 2014, JSME POKRAČOVALI S INSEMINAČKOU A S BEJVALÝMA KAMARÁDAMA Z P.U.M. A DALI JSME KEDLUBNY DOHROMADY A DOMLUVILI SE ŽE TO UDĚLÁME PRO NĚJAKÝ DĚCKO,(DĚCKA) A UDĚLALI TO PRO DĚTSKÝ ONKOLOGICKÝ CENTRUM PRAHA MOTOL A PŘEDALI JIM VĚCI, KTERÝ POTŘEBOVALI A VYBRALI SI JE, V HODNOTĚ,NĚCO PŘES 46000 KČ.
V ROCE 2015 PROBĚHLO TOUR OPĚT S I.S. A TO UŽ JSME VYBÍRALI PRO NAŠÍ KOČKU KAČENKU PODRAŽSKOU, PRO KTEROU VYBÍRÁME UŽ POŘÁD!
2016 ZAČLY NA FB O NÁS TY KECY A POMLUVY, Z ČEHOŽ BLEJU DODNES, HLAVNĚ S TĚCH UBOŽÁKŮ!!! MĚLI JSME JECT TOUR K 15TI LETŮM, ALE RV4, CO MĚLI JET S NÁMA, TO ZRUŠILI A ANI VYVRHELL TOUR NECHTĚL NIKDO JECT(SRÁČI) TAK JSME HO ODJELI SAMI ZA POMOCI KAPEL Z MÍST, KDE JSME HRÁLI(TWO EGGS,FLAŠKA VISOČINI…ATD. DÍKY KLUCI) A BYLO TO ZASE PRO KAČKU.
2017 BYLO TAKOVÝ MENŠÍ TOUR, ALE DOBRÝ A JELI JSME HO UŽ S KLUKAMA Z DO ŘADY! STEJNĚ JAKO V ROCE 2018 A V LETOŠNÍM ROCE(2019) A DOUFAM, ŽE SPOLUPRÁCE BUDE FUNGOVAT I NADÁLE. V ROCE 2018 JSME DĚLALI U BÍLÝHO MEDVĚDA AKCI PRO KAČKU, NA KTERÝ JSME JÍ PŘEDALI 50000 KČ A BĚHEM AKCE SE VYBRALO DALŠÍCH 47000 KČ,COŽ BYLO ÚŽASNÝ, TAK JSME VYBÍRALI DÁL A TENHLE ROK(2019) JSME JÍ PŘEDALI V SALOONU NA ROUDNEJ, CELKEM, 11000 KČ A PAN KÁ TAM PŘEDAL, JEŠTĚ, MYSLIM 14600 KČ Z AKCE TRAMVAJ, KDE HRÁLO TAKY TO NAŠE TĚLESO. A MYSLÍM, ŽE MIGES ŘÍKAL, ŽE ZA TU DOBU, CO PRO TU NAŠÍ KOČKU KAČKU VYBÍRÁME, JSME JÍ DALI,NĚCO MÁLO PŘES 210000 KČ. TO BY ŠLO NÉ? TEĎ ZATIM PRO NI MÁME VYBRÁNO UŽ DALŠÍCH CCA 30000 KČ.
A TAKY OD ROKU 2016 VYBÍRÁME PRO KAČKU I NA MIGESOVO FESTÍKU ÚMRTÍ SIDA, KTEREJ SE KONÁ V PLZNI KAŽDEJ ROK,KOLEM 2 ÚNORA, KDY SI „TEN PARCHANT S PISTOLÍ “ STŘELIL „ZLATOU“.

Alan – Jezdíte Vyvrhell charitu, kolikrát do roka? A kdo s váma většinou jede?
Mařena – JAK UŽ JSEM PSAL V PŘEDEŠLÝ OTÁZCE, VYVRHELL TOUR JEZDÍME OD ROKU 2013, VŽDYCKY NA PODZIM, CCA OD PŮLKY ZÁŘÍ A PRVNÍ TŘI ROKY S NÁMI LÍTALI PO ČECHÁCH BORCI Z INSEMINAČNÍ STANICE, PAK JEDEN ROK JSME TO ODKODRCALI SAMI,BO S NÁMA NECHTĚL NIKDO JECT, ( VIZ. KECY NA KIDS AND HEROES A POMLUVY NA FB), KROMĚ PÁR ZPŘÍZNŠNEJCH KAPEL Z MĚST, KDE JSME HRÁLI, (DÍKY). V ROCE 2017 TO BYLI JEN ASI 4 KONCERTY, ALE UŽ S DO ŘADY!, S KTEREJMA UŽ JSME PAK JELI MINULEJ ROK A I LETOS.

Alan – Co vše to obnáší? Jasně vybrané peníze + víčka + ještě něco?
Mařena – NO ŘEKL SI TO UPLNĚ PŘESNĚ. VYBÍRÁME NA VŠECH NAŠICH AKCÍCH DO KASIČKY PENÍZE PRO NAŠI KAČKU, KTERÉ JÍ JEDNOU ZA ROK, VŽDYCKY NA NĚJAKÝ NAŠÍ PÁRTY,P ŘEDÁME, PLUS PRO NI VYBÍRÁME I VÍČKA, KAŽDÁ KORUNA JE DOBRÁ!

Alan – Úmrtí Sida fest, opět je v tom charita? A kdo letos bude vše na Sidovi hrát? Kdy ho Miges pořádá?
Mařena – ÚMRTÍ SIDA SE ODEHRAJE 1.2.2020 V DIVADLE POD LAMPOU V PLZNI A VYSTOUPÍ: NAŠE TĚLESO,TO JE JASNÝ, PROBLEMS, T.B.N., DO ŘADY, ZONA A, FABRIKA, INSEMINAČNÍ STANICE A FALEŠNÝ OBVINĚNÍ. A BUDEM TAM, SAMO MÍT U VSTUPU KASIČKU PRO KAČENKU, PROTOŽE CHCEM PRO NI VYBRAT NA DALŠÍ KLIMATERAPII, NA KTEROU UŽ MÁME PŮLKU! PROSTĚ BUDEM VYBÍRAT FURT! PUNX!

Alan – Vyvrhell pro děti. Další charita.Ta je pro koho? A kdo ji pořádá?
Mařena – TO JSME SE TAKHLE JEDNOU U MĚ U BARÁKU BAVILI SE ZPĚVÁKEM NAŠICH T.B.N. BEDNOU,(ALEŠ FENCL, ZNÁŠ) A TAK JSME ŇÁK UKULI, HLAVNĚ TEDA BEDNA, ŽE UDĚLÁME V BLÍZKÝ HEŘMANOVĚ HUTI FESTÍK, NEJLÍP CHARITATIVNÍ, BO V NEJŘANECH NEUDĚLÁŠ ANI OHÝNEK, ABYS NEMUSEL NA FÍZLÁRNU! KOMUNISTÍ, BLE! NO A BEDNA ŠEL ZA TÍM JAK BULDOG, STAL SE OTCEM CELÝHO FESTU A TA NAŠE, VYVRHELL RODINA MU U TOHO ŠTASTNĚ SE VŠIM POMÁHÁ! A DĚCKO, KTERÝMU PAK JDE VÝTĚŽEK FESTÍKU, VYBÍRÁ PAN BEDNA, JAKO VEDOUCÍ CELÝHO TOHO ZÁJEZDU. PRVNÍ ROČNÍK TO BYLO PRO LUCINKU A DALŠÍ DVA ROČNÍKY BYLI PRO KUBÍČKA, PRO KTERÝHO JSME DĚLALI JEŠTĚ 2 AKCE S KÁMOŠEM RADKEM V TÝNCI U KLATOV A TO BYLI TAKY SUPR TURBO PÁRTY. A PŘÍŠTÍ ROK, BEDNA ZATIM TAJÍ,PRO KOHO SE BUDE VYBÍRAT! ZÁLUDNEJ JE, FLOUTEK CHA!

Alan – Zajmavostí byla v Plzni tramvaj. Jak to celé probíhalo? Kdo to domlouval, jak se jezdilo? A poznatky z takovéto akce?
Mařena – NO TRAMVAJ POŘÁDAL PAN (INKONGITO) K., NEBOLI KAMIL SVOBODA, ZNÁMÍ TO VOTROUBEK A POŘADATEL, DNES UŽ, LEGENDÁRNÍHO PRASOFESTU NA VLČTEJNĚ A VLASTNĚ, PRVNÍ TRAMVAJ DĚLAL S KAPELOU ZPUTNIK A NA DRUHOU JÍZDU OSLOVIL NÁS, ZA COŽ JSME RÁDI! DÍKY KÁ. NO MĚLI JSME Z TOHO NERVY, ALE NAKONEC TO BYLA BOMBASTICKÁ AKCE, TRAMVAJ BYLA NACPANÁ, MI TAKY, APARATURA A PROUD I TRAMVAJÁK VYDRŽELI, LIDI BYLI ÚŽASNÝ, JAK HULÁKALI NO BYL TO PANK JAK PRASE A HLAVNĚ SE VYBRALO PRO KAČKU, SKORO 15 TISÍC. NO HUKOT! UVIDÍME, JAK TO PUJDE DÁL A SNAD KÁ JEŠTĚ NĚCO VYMYSLÍ, TŘEBA V PONORCE. MYSLIM, ŽE BY PUNKOVÝ KAPELY MĚLI DĚLAT CHARITU! NEŘIKAM, ŽE NEDĚLAJ, TO NE, JE MRAKY FRAJERŮ,C O VIBÍRAJ, ALE MĚLI BY TO DĚLAT TY ZNÁMĚJŠÍ, SLAVNĚJŠÍ A LEGENDÁRNĚJŠÍ A TO BY BYL PAK ŠRUMEC! SNAD TO JEDNOU BUDE! TROTLI, CO ŠÍŘÍ POMLUVY A KECY PO SÍTÍCH NIKOMU NEPOMÚŽOU, SPÍŠ JEN VŠECKO POSEROU!

Alan – Aby to nebylo málo, byl i vagon (vlak) vypraven z Plzně na Železnou rudu. Opět to samé, kdo to domlouval? Kolik bylo lidí, jaké máte z toho poznatky?
Mařena – NO A HRANÍ VE VLAKU JE OPĚT VÝPLOD Z MOZKOVNY PANA KÁ.! MI UŽ MU KEJVNEM, ASI, NA VŠECKO! A TO BYLA PRDEL! MUSELI JSME S APARÁTAMA DO HOŘOVIC NA PERON, BO TEN VLAK JEL Z PRAHY, NE JAK TRAMVAJ V KLIDU V DEPU A TAM TO VŠE FOFREM NAKYDAT DO VAGONU A ZA CCA 25 MIN. POSTAVIT A NAZVUČIT, ABY UŽ JSME V PLZNI HRÁLI! DALI JSME TO, ALE PĚKNĚ ZPOCENÝ, BO VE VAGONU BYLO TOPENÍ NA 40 STUPŇŮ, HNUS. ALE LIDI BYLI BOMBA, BYLO JEN 45 LÍSTKŮ A VŠECKY BYLI PRYČ, ZAHRÁLI JSME 36 SONGŮ, ALE DVAKRÁT,NA RUDU A ZPÁTKY, TAKŽE KRÁSNÝ 4 HOĎKY HRANÍ! ALE BYL TO JEDEN Z NEJLEPŠÍCH KONCERTŮ, CO JSME ODPÁLILI, ALESPON PRO MĚ A VYBRALO SE NĚCO KOLEM 25000 KČ, TAKŽE ÚČEL SPLNĚN, NAD OČEKÁVÁNÍ. A PENÍZE PUTOVALI MATYÁŠKOVI DO LOSINÝ, KTEREJ JE SKORO NEVIDOMEJ, NA JEHO LÉČBU, KTERÝHO SI VYBRAL TEN DÉMON KÁ.

Alan – Na obě tyto akce jak jste řešili aparaturu a elektriku?
Mařena – NO Z TOHO JSME MĚLI ASI NEJVĚTŠÍHO BUBÁKA, ABY JAK VE VLAKU, TAK V TRAMVAJI VYDRŽEL PROUD, ALE KLAPLO TO. V TRAMVAJI TO CHVILKU BZUČELO, ALE ZVUKAŘ LÁWA TO VYCHYTAL A VE VLAKU NÁM TO DVAKRÁT VYPLO, ALE JEN PROTO, ŽE NÁM MĚNILI MAŠINU, TAK ŽE PARÁDA. A JINAK APARÁTY MÁME, TAKOVÝ NĚJAKÝ, SVOJE A LÁWA MÁ SVUJ,MENŠÍ ZVUK, TAK TO NEBYL TAKOVEJ PROBLÉM, TY ROAD PAŘBY NAZVUČIT.

Alan – Tak to je super. Díky za rozhovor a zase někdy.
Mařena – DÍKY

https://bandzone.cz/sas

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky