Home » Akce » Nové video D.H.A.R.M.A. od kapely SCARS of the Insane.

Nové video D.H.A.R.M.A. od kapely SCARS of the Insane.

     

Nové video D.H.A.R.M.A. od kapely SCARS of the Insane.

Ten čas fakt hrozně letí! Dnes je to přesně rok od vydání D.H.A.R.M.Y.! Na oslavu prvního roku života tohohle našeho dítka máme pro vás klip k titulní skladbě alba, jako poděkování vám všem, kteří jste album v průběhu roku poslouchali zavření v autě, v garáži,ve sprše, pouštěli si ho při práci, dávali ho darem přátelům, kupovali na koncertech a psali nám, když některá ze skladeb zrovna hrála v rádiu. Poděkování patří taky naši kamarádce a skvělé umělkyni Rose Mary, která měla odvahu a při realizaci tohohle domácího počinu s námi zabrousila do tak trochu nových a neznámých vod.

V Medůze asi nezabodujem, ale doufáme, že VY si ho pořádně užijete!

Členové skupiny:
Jan Pushtik Válek -Guitar 
Marek Mayky Olson -Guitar 
Ivana Svítkova -vocals
Pája Šurďák -Drums
Venouš -Bass
BIO:
SCARS OF THE INSANE

Oficiální vznik kapely se datuje na leden 2015. Kapela vznikla ze společného jamování zbylých členů kapely INSANE (bicí: Pája Jureček, basa: Venca Pustějovský, kytara: Marek Mayky Olšovský). K této trojici se přidává mladá krev v podobě Honzy Válka, kytaristy, který drtil struny v kapelách MEMORITALL a hlavně v Death-Grind smečce DIARRHOEA. V tomto společném projektu se zkoušel zabydlet poměrně velký zástup vokalistů, zpěvaček, křiklounů a řvounů všeho druhu. Ovšem, jak se ukázalo, obsadit tento post nebylo nějak snadné. V průběhu roku 2015 se ke kapele přidává zkušený vokalista Radan Kostovský (ex tartarO:s). V této sestavě kapela pracuje na nových skladbách. V této sestavě kapela nahrává album Searching for the dead sun, které vychází v říjnu 2016 u nakladatelství Pařát.

Na začátku roku 2018 se za mikrofonem objevila nová tvář v podobě zpěvačky Ivany Svítkové, zkušené to vokalistky například z přerovské formace Corps of Noise. S novým hlasem začali SOTI pracovat na novém materiálu.
Brzy na viděnou při některé z našich show! SCARS OF THE INSANE

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky