Home » Akce » Americká heavymetalová ikona QUEENSRŸCHE míří v listopadu do Prahy.

Americká heavymetalová ikona QUEENSRŸCHE míří v listopadu do Prahy.

     

Americká heavymetalová ikona QUEENSRŸCHE míří v listopadu do Prahy.

Legendární kapela QUEENSRŸCHE, která je na scéně již téměř čtyři dekády dorazí 20. listopadu do Prahy, kde představí své nové album Verdict. Tahle heavymetalová parta za svou kariéru dokázala prodat více než 30 milionů nosičů a stále se drží na vrcholu.

Založení Queensrÿche se datuje na počátek roku 1981 ve Washingtonu. V průběhu svého působení absolvovali turné s takovými hvězdami jako KISS nebo IRON MAIDEN. Letos v březnu vydali dlouho očekávané v pořadí 15. album The Verdict. Nahrávka jasně dává najevo, proč Queensrÿche patří už tři dekády mezi hudební špičku, zároveň je ale jasné, že nijak neustrnuli a sebevědomě kráčejí vpřed!

„Verdict je takovým naším společným prohlášením. Podobně jako bylo album The Warning,“ říká zakládající kytarista Michael Wilton a dodává: „Společně jsme pracovali na každé písni. Spontánnost a kreativita – vyšlo to z nás všech, spolupracovali jsme jako kapela – tak jak by to mělo být.“

Těšit se můžete opět na kombinaci silného a progresivního rocku se stejně evokujícími texty. Jako support vystoupí Firewind a Dark Sky Choir.

Koncert QUEENSRŸCHE pořádá Ameba production v rámci série Rock for People Concerts. Lístky v prodeji v síti GoOuthttps://goout.net/cs/koncerty/queensryche+firewind+dark-sky-choir/ijree/+mqedm/.

Více informací na www.rockforpeople.cz.

Odkazy:

www.queensrycheofficial.com

www.facebook.com/QueensrycheOfficial/

www.youtube.com/user/QueensrycheOfficial

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky