Home » Akce » Kapela MEOW! pomůže Beneficí v rytmu punkrocku dětem, kterým zemřela blízká osoba.

Kapela MEOW! pomůže Beneficí v rytmu punkrocku dětem, kterým zemřela blízká osoba.

     

Kapela MEOW! pomůže Beneficí v rytmu punkrocku dětem, kterým zemřela blízká osoba.

Pestrobarevný obal debutového alba pražských MEOW! ztratí ve středu 13. listopadu barvy, které mu vrátí až děti ze školky Bambíno a známé české osobnosti. Ti spolu vykreslí 10 desek a vytvoří tak limitovanou edici alb, z jejichž prodeje bude výtěžek věnován Poradně Vigvam, která dlouhodobě pomáhá rodinám s vyrovnáváním se se smrtí někoho blízkého.

Už na dubnovém křtu kapela MEOW! avizovala, že se na podzim chystá Poradnu Vigvam podpořit. Proto iniciovali Benefici v rytmu punkrocku, kterou svojí účastí podpoří i Marek Hilšer, Sandra Nováková nebo ředitelka Nadace Terezy Maxové Terezie Sverdlinová.

„Nám hudba pomáhá s našimi složitými příběhy, nicméně příběhy dětí, kterým benefice pomůže, jsou ještě těžší. Pomoc od hudby si proto také zaslouží,“ říká kytarista MEOW! Tomáš „Cibi“ Cibor.

Tvorba desek začne v pražském Prostoru39 v 15:00 a od 17:00 začíná jejich prodej. Jedno album se bude prodávat za 1 200 Kč. V průběhu akce mohou návštěvníci volně diskutovat o zvládání smrti blízkého s terapeuty z Poradny Vigvam, což ocení nejen ti, kteří se s podobnou tragickou událostí již setkali. Akci zakončí koncert kapely MEOW! od 19:00.

Kdy: 13. listopadu

Kde: Prostor 39 – Řehořova 33/39, Praha 3 Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/972187039781725/

O Poradně Vigvam: Poradna Vigvam z.ú. pomáhá od roku 2016 dětem a jejich rodinám překonat tragické úmrtí blízkého člověka (sebevražda, nehoda, autonehoda, nemoc). Je to jediná služba v ČR, která se takovému šoku u dětí věnuje. Cílem je zabránit traumatu, které úmrtí přináší a stabilizovat všechny pozůstalé, a tím jim pomoci překonat těžké období bez nežádoucích následků (závislosti, rozpad rodiny, šikana aj.).

Kontakt:

Tomáš Cibor

+ 420 721 673 123

booking@meowprague.com

www.meowprague.com

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky