Home » Akce » Deaf Heart nastupují a chtějí dobýt rockovou scénu .

Deaf Heart nastupují a chtějí dobýt rockovou scénu .

     

Deaf Heart nastupují a chtějí dobýt rockovou scénu.

Deaf Heart – na hudební půdě jde o neznámé jméno, ale složení nové kapely až tak cizí není. Ewa Farna, Lenny, Airfare, Rituály, A Banquet – spojení členů skupin dalo světlo vzniku nové rockové kapely, která přináší renesanci rock ´n ´rollu. Deaf Heart vypouští debutový videoklip k singlu Blood a oznamují svůj release koncert, který se uskuteční 30. října v klubu FAMU.

Parta Deaf Heart oprášila rocknrollový přístup k hudbě a chce přitáhnout pozornost scény ke kytarám. V čele skupiny stojí charismatický zpěvák amerického původu Thomas Lichtag (Airfare) s osobitým vokálem. Tvorba Deaf Heart nabízí přehlídku drzých kytarových linek, neotřelý zvuk šťavnatého rock´n´rollu a neskrývá ani oblibu rockového cynismu a arogance.

Singl Blood servíruje skupina jako svou první ochutnávku a další songy budou brzy následovat.
BLOOD je skladba o tom, jak se člověk dokáže chovat, když je beznadějně zamilovanej. Jak všechny zásady vyletí z okna, jakmile vás ovládne až dechberoucí touha, kterou cítíte v každý kosti svého těla. A v těchto okamžicích, když do vás jakoby vstoupil samotný ďábel, a tahá z vás tu nejžhavější vášeň, kterou jste kdy cítili, si najednou uvědomíte, že se chováte jako totální debil,“ popisuje singl zpěvák Thomas Lichtag.

O scénář stylově zvrhlého klipu s vintage pohledem, kde nechybí ani zvrácená lovestory, se postaral Lukáš Chromek, mimo jiné producent samotného singlu.

V rámci svého uvedení na hudební scénu Deaf Heart zahrají release koncert, který proběhne 30. října v pražském klubu FAMU. Předprodej vstupenek byl zahájen na smsticket.cz.

Více informací:
Facebook: https://www.facebook.com/wearedeafheart/
Instagram: https://www.instagram.com/wearedeafheart/
Událost: https://www.facebook.com/events/1056097211247267/

Kdo jsou Deaf Heart:
Thomas Lichtag – zpěv
Michael Vácha – kytara
Sebastian Sorrosa – kytara
Tomáš Lacina – baskytara
Adam Vychodil – bicí

O kapele:
Co mají společného Airfare, Ewa Farna, Lenny, A Banquet a Rituály? Pět sympatických spratků, kteří se spojili, aby vám přinesli renesanci rock’n’rollu, po které česká scéna už dlouho prahne. Tenhle gang kolem Thomase Lichtaga má všechno potřebný – americkej stajl, ekvádorskej, fuck off a ostrej nadhled ze sta věží svýho residentního města. Rocková aristokracie právě dozívala!

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky