Home » Akce » Příbramský Movember Fest.

Příbramský Movember Fest.

     

Příbramský Movember Fest.

Měsíc listopad je každoročně zasvěcen péči o mužské zdraví pod hlavičkou hnutí Movember. Ve spolupráci s organizací Muži Proti Rakovině se letos Příbram historicky poprvé k této akci přidává uspořádáním nultého ročníku hudebního festivalu Příbramský Movember Fest.

Když si necháte narůst knír, zachráníte bráchu“ říkáme letos v listopadu. Měsíci, který byl ve jménu myšlenky ochrany mužského zdraví přejmenován na Movember.
I když se Movember zabývá závažnými tématy, jakými jsou rakovina prostaty, rakovina varlat nebo prevence duševního zdraví a sebevražd, rozhlodli jsme se v Příbrami podpořit toto hnutí vesele nultým ročníkem benefičního hudebního festivalu. A byli bychom rádi, kdyby takto začalala tradice zvaná Příbramský Movember Fest.
Nápad spojit hudební Příbram s tématem ochrany mužského zdraví se nabízel již delší dobu díky místní kapele Knírek. Protože slovo Movember je složeno z anglických výrazů moustache (knírek) a november (listopad). A co víc by měla být hudba pro Movember, než právě Knírek Music.
Od myšlenky k realizaci vedla dlouhá cesta, která došla ke svému cíli díky podpoře organizace Muži Proti Rakovině (www.muziprotirakovine.cz) k níž bude směřovat část výtěžku z festivalu. Dále mediálním partnerům www.musicgate.cz a www.pribram.cz a příbramské firmě s hudebnimi nástroji Akordy.
V neposlední řadě pak díky sedmi kapelám, které se na akci představí. Jmenovitě KnírekNástroj SnahyThe MetuzalemSoukromey PozemekMagor city orchestraDemashed a Gruzavik.
Skvělou zprávnou je, že celou akci svým tancem podpoří i příbramský soubor Zářící ženy.
Pěstujme knír společně …
… sobotu 26. října od 15 hod, v Bowling Baru Fialka, Brodská 132, 261 01 Příbram VIII!

A to ještě není vše.

Na 30. 11. chystáme i country fotlk Movember festival v příbramské restaraci Na Hradbách. Zde zakončíme Movenber měsíc s country a folk písničkou. Program country a folk Movenberfestu ještě připravujeme a brzy se ho dozvíte.

Těšíme se naviděnou.
Pro jistotu trocha rekapitulace:

Festival se odehraje již v sobotu 26. 10. 2019 od 15:00. v příbramském Bowling Baru Fialka v Brodské ulici č. 132. Jako příprava na listopadový Movember pod heslem Na co se zaměřit, kdy jednat a jak podpořit druhé.

Kromě hudby a tance budou na místě odborné tištěné materiály, ale také prezervativy nebo speciální pivní tácky. Muži, využijte příležitost se pobavit a zárověň zjistit užitečné informace k péči o své zdraví.

A vezměte s sebou své ženy. I my jsme přizvali ženy a to přímo Zářící!

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky