Home » Akce » Knírek v Povaleči – Koncert v Klubovně už za necelých 14 dní.

Knírek v Povaleči – Koncert v Klubovně už za necelých 14 dní.

     

Knírek v Povaleči – Koncert v Klubovně už za necelých 14 dní.

V sobotu 7.9.2019 vystoupí v Kulturním centru Klubovna v pražských Dejvicích(www.klubovna.povalec.cz) příbramský hudební projekt Knírek v sestavě David Drozda (zpěv, kytara), Tomáš Kvapil (baskytara), Petr Pírek Černohorský (bicí)

Knírek na FB: www.facebook.com/Kn%C3%ADrek-Music-321785034952355/ .

Knírek hraje původní kombinaci rocku, undergroundu, punku, alternativy, popu s nádechem jazzu a reggae. Na scéně se pohybuje od roku 2012, na svém kontě má EP ´Peru´ (2017), ale také koncerty s brněnskou punkovou formací MuchaEvou Turnovou (skladatelkou a spisovatelkou, ex baskytara Plastic People Of The Universe), punkery RV-4 či akustic indie projektem Marek Dusil Blend, sdruženým kolem bratra Lenky Dusilové.

Spolu s Knírkem vystoupí děčínská písničkářka Magdalena Trajerová(www.facebook.com/anastazie.madlouskova), pražské underground-folkové duo Nikol Fischerová + Helén Rockhousle a v neposlední řadě vycházející hvězda plzeňského pop-rocku, skupina Sylvie & Silver Matte(www.sylvie-sm.cz)

Přijďte se podívat od 18:00 do Klubovny Povaleč v ulici Generála Píky, Praha 6 – Dejvice. Budova nemá číslo popisné, najdete ji v zahradě na rohu s ulicí Gymnasijní (u železničního viaduktu).

Těšíme se naviděnou.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky