Home » Akce » MEOW! pokřtili debut kočkolitem v zaplněném Café V lese a přidávají další videoklip.

MEOW! pokřtili debut kočkolitem v zaplněném Café V lese a přidávají další videoklip.

     

MEOW! pokřtili debut kočkolitem v zaplněném Café V lese a přidávají další videoklip.

Svůj debut pokřtili punk-rockoví MEOW! na konci května před bezmála 200 posluchači v pražském Café V lese. V ten samý večer předali charitativní dar psychologické poradně Vigvam a natočili videomateriál, který doprovodí celou desku při jejím zveřejňování na YouTube. Začínají skladbou Grand Theft Identity.

Na křtu zaznělo všech devět písní ze stejnojmenného debutu MEOW!, přičemž při skladbě Light up the Torches proběhl samotný akt křtění, kterého se ujal milovník koček, producent a frontman loučící se kapely Imodium, Tomáš Fröde: „Přál bych týhle kapele všechno krásný a ať to žije!,“ řekl do mikrofonu hned poté, co poděkoval za doposud nepoznanou zkušenost, kdy dle jeho slov spolupracoval s kapelou, která se za celou dobu natáčení nedotkla žádného alkoholu. I takhle může vypadat spolupráce s kapelou označenou Majkláčem (Bandzone.cz) za ‚postpunkovej all-star team‘.

Jako vzpomínku na křest kapela zveřejní kompletní desku na svém YouTube kanálu, kterou doprovodí videozáznamem právě z tohoto večera. „Videa sice nemají profesionální obraz, ale za to perfektně vystihují syrovost naší show i energii, která zaleje pódium, když jsou na něm čtyři kluci, který baví to, co dělají – to žádný produkčně navoněný klip nedokáže. Zároveň videa doprovází jakási melancholie spojená s jedním z nejvýznamnějších dní pro naši kapelu,“ komentuje kytarista Tomáš ‚Cibi‘ Cibor. První ze zveřejněných videí je ke skladbě Grand Theft Identity, která metaforizuje bankovní loupež ve smyslu krádeže své vlastní ztracené identity.

MEOW! na křtu také oznámili spolupráci s poradnou Vigvam, která pomáhá dětem vyrovnat se s nenávratnou ztrátou blízkých osob a při té příležitosti jí předali dar ve výši 3 000 Kč.

Večer odstartovali hardcoroví MAD RABBITS svým zběsilým setem, ve kterém zazněl i jejich nejnovější singl Behind Bars.

Videoklip „Grand Theft Identity“:

Fotogalerie ze křtu (credits: Vojta Florian):

www.meowprague.com/index.php/photos/

E-mail: booking@meowprague.com

Tel: + 420 721 673 123 (Tomáš Cibor)

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky