Home » Akce » Bad Manners 21.5.2019 Rock Cafe

Bad Manners 21.5.2019 Rock Cafe

     

Bad Manners

21.5.2019 Rock Cafe

Tato akce byla avízováno dosti dlouho dopředu, takže každý měl čas se rozmyslet zda jít, či nikoli. A opravdu sešel se dav fanoušků v průměru od 18 do 60 let. Proč také ne, vždyť Bad Manners jsou na scéně od roku 1976, a to je opravdu dlouhá doba. Bez pochyb dalším tahounem byl Judge Dread Memorial, který bravurně zvládá revival Judge Dread což své doby byla ikona Ska Reggae. No a samozřejmě DiscoBalls.

Avízovaný začátek se posunul o 1/2 hodiny, no nevadil snad i lidem co na tuto akci přijeli z větší dálky. Jako první své Ska Punk odehráli Discobolos. A protože v Rock Cafe mají zvuk velmi dobrý, tak i DiscoBalls zazněli dobře. Po 20 minuté přestávce nastoupil Judge Dread Memorial, jak jsem již zmínil ze začátku jde o revival Judge Dread. A tak jak Judge Dread vystupoval většinou sám, tak i Judge Dread Memorial vystoupil sám. One Man Show, v doprovodu předpřipravené hudby ze záznamu. Nechyběli ani rekvizity a grimasy které Judge Dread míval při svém vystoupení. Jo tak toto se povedlo. Opět 30 minutová přestávka a na pódium přišla ikona Buster Bloodvessel se svou kapelou Bad Manners.

Skladba následovala skladbu. Hit za hitem, a obecenstvo převážně z hnutí Skin Heads 69 se dostávali do varu i zapěli minimálně refrény. Bad Manners je kapelou v kombinaci Two tones, ska, reggae, OI. A i po tak dlouhé době Buster Bloodvessel dokáže být energický. Prostě dobře vybraný klub pro tuto hvězdu. V 80 letech Bad Manners byli na stejné linii poslechovosti jak kapely Madness nebo The Specials. Což je opravdu vysoko. V plošných velkých rádií zaujímali přední místa v hitparádách.

Jo tak toto bylo opravdu něco. Všem 3 kapelám velké díky za radost z poslechu, obzvláště pak Busteru Bloodvesselovi. Nádhera.

 Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky