Home » Akce » BRUJERIA report

BRUJERIA report

     

Desátého května se konala v Plzni pro všechny vyznavače tvrdé muziky hodně dobrá akce. Píšu schválně vyznavače tvrdé muziky, protože hlavní hvěza Brujeria vlastně spojuje více stylů dohromady a bylo to vidět i na složení publika, kde kromě metalistů bylo k vidění i vyznavače punku a hardcore stylů. Jako první to odpalíli Sangre a Aggression tady nemám co bych moc hodnotil, pro mě jsou to klasické vypalovačky pro zahřátí publika na provozní teplotu. S třetí kapelou Venomous COncept na podium nakráčely legendy Kevin Sharp, Shane Embury, výtečný kytarista John Cooke

Napáliti to do nás pěkně. Kevin Sharp byl toho večera mimořádně dobře naložený a kapela si show viditelně užívala. Za mě nátěr jak sviňa. Lampa byla ten večer slušně našlapaná a provozní teplota stoupala. Asi to tak občas máte taky. Nedovedete si představit, že může přijít něco ještě lepšího. S Brujerii přišlo, dva styloví mexikánci s mikrofony, Shane Embury v šátku a už to jelo. Hechando Chingasos, Consejos Narcos, La Ley De Plomo, Brujerizmo, Anti-Castro a tak bych mohl pokračovat.

Obzvlášť Juan Brujo to tam sázel náramně….tihle borci mě dostali. Viva República Checa a Marijuana z playbacku, zpěváci na podiu a už to na podiu jelo. Nakonec podívejte se na fotky jak bylo na podiu plno. Pro mě zatím koncertní vrchol roku. Díky Obscure a rád přijdu i příště.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky