Home » Akce » HOGJAW (USA) – Up In Flames Europe Tour 2019

HOGJAW (USA) – Up In Flames Europe Tour 2019

     

HOGJAW  (USA) – Up In Flames Europe Tour 2019

  1. 06. 2019 – Kolín, Městský společenský dům (+ Pumpa, Merlin & Dan Horyna)
  2. 06. 2019 – Teplice, Klub KNAK (+ The Cell, Last Rebel)

IMPOZANTNÍ NÁVRAT NOVODOBÝCH KRÁLÚ JIŽANSKÉHO ROCKU V ČERVNU 2019.

Po úspěšných koncertních zastávkách v letech 2011, 12 a roce loňském, se již počtvrté  objeví v České republice, skvělá americká skupina HOGJAW, aby zde předvedla svou neopakovatelnou show plnou poctivého muzikantství a chytrých, rockových melodií – tentokrát na velkém podiu kolínského městského společenského domu. Tvrdé kytarové riffy, silné  melodie a nálehavě znějící zpěv – to jsou hlavní devízy těchto nastupujících králů  stylu, všeobecně označovaného jako jižanský rock. Skvostně navazují na odkaz toho nejlepšího,co Amerika v tomto žánru exportovala – skupin jako Lynyrd Skynyrd nebo Molly Hatchet, ovšem v moderní formě rocku 21.století. Pokud máte rádi hudbu , která má sílu projíždějícího vlaku, jsou tady  právě pro Vás. Přijíždějí z pouštní země Arizony a přivážejí tu nejčistší formu hudby amerického jihozápadu.

Skupina vznikla v roce 2006  a je složena s party přátel, kteří se poznali na střední škole. Po působení v různých skupinách s různými vlivy, k sobě po čase našli cestu a po dlouhém společném zkoušení a jammování si vytvořili svou vlastní neopakovatelnou tvář.

Prakticky celé období let 2009-10 strávili na cestách po Spojených státech – k těm nejvýznamnějším událostem patří například společné koncertování se skupinami jako Cowboy Mouth, Ratt, Helmet, Gin Blossoms, Jimmy Van Zant atd. Jejich debutové album „Devil In The Details“ se umisťuje přední příčce prodeje na CDBABY.com po celé 3 měsíce a jejich videa se vyšplhaly do Top 10 v „OurStage.com“. Album převzalo mnoho evropských a britských distributorů do svých prodejních sítí.

V roce 2010 vydávají druhé řadové album „Ironwood“ a jenom podtrhují úspěch debutu a potvrzují své kvality. Následuje velké evropské turné a o dva roky později další zářez v podobě nového alba „Sons Of The Western Skies“. V roce 2013 přichází na světlo světa album „If It Ain´t Broken“ a o dva roky později „Rise To The Mountains“. V roce 2017 přicházejí s vynikající novinkou, nazvanou „Way Down Yonder“ , na jejíž vydání navazovalo americké a evropské turné, jehož součástí jsme byli naposledy i my.

HOGJAW jsou v současné době opravdová špička žánru, uznávaná v celém světě  a jejich strhující vystoupení, plné pozitivní energie patří k tomu nejlepšímu,co v současnosti  lze vidět v kategorii „jižanský rock“. Od svého počátku zaznamenala skupina pouze jedinou změnu v sestavě a to v roce 2014, kdy původního kytaristu Krega Selfa nahradil Jimmy Rose.

Sestava:

Jonboat Jones – zpěv,kytara

Jimmy Rose – sólová kytara

Elvis DD – baskytara

Kwall – bicí, zpěv

https://www.facebook.com/events/275034153349745/

https://www.facebook.com/events/315396829273002/

www.hogjawmusic.com

Video:

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky