Home » Akce » MIKE TRAMP – Acoustic Solo Tour 2019 (voice of WHITE LION & FREAK OF NATURE).

MIKE TRAMP – Acoustic Solo Tour 2019 (voice of WHITE LION & FREAK OF NATURE).

     

MIKE TRAMP – Acoustic Solo Tour 2019

(voice of WHITE LION & FREAK OF NATURE)

https://www.facebook.com/events/428817931212042/

Dánský zpěvák, skladatel  a kytarista Mike Tramp, se nejvíce proslavil na přelomu 80-tých a 90-tých let v řadách své původní hard rockové formace White Lion. Po jejím rozpadu prakticky  na samém vrcholu tehdejší rockové scény, zakládá svou vlastní skupinu Freak Of Nature, se kterou se, na rozdíl od White Lion, kteří se vyznačovali svižnou melodickou písničkou a poutavou baladou, přiklání spíše k tvrdšímu soundu. Po natočení 3 alb,však skupinu rozpouští a věnuje se plně sólové dráze zhruba až do roku 2005,kdy se mu podaří oživit svůj původní band a koncertují po USA a Evropě až do roku 2008.

V roce 2009 vydává opět pod svým jménem zcela nový počin – album „Mike Tramp & The Rock´N´Roll Circuz“, přičemž si tento název vezme i jeho doprovodná kapela za svůj. O rok později skupina zaujme poctou předčasně zemřelému vokalistovy Black Sabbath – Ronnie James Diovi – skladbou nazvanou „Hymn To Ronnie“.

Nejnovější album Mike Trampa vyšlo v dubnu 2011 pod názvem „Stand Your Ground“ a mimo jiné obsahuje právě onu poctu R.J.D. anebo hitový singl „Distance“.

Ač je to s podivem, tak se Mike Tramp vrací do ČR teprve po třetí. Poprvé to bylo jediné vystoupení před sedmnácti lety ve zlínském klubu Golem, podruhé tady byl téměř deset let poté na dvou vystoupeních v Praze a Olomouci.

Tentokrát zahraje Mike Tramp  sólově hned čtyřikrát a bude se jednat o jedinečná akustická vystoupení. Zároveň přijíždí představit své zcela nové album „Stray From The Flock“, které vychází na začátku března a soudě podle pilotního singlu, se na něm umělec vrací ke své syrovější podobě, z dob svých začátků.

http://en.wikipedia.org/wiki/

Mike Tramp: http://miketramp.dk

http://www.myspace.com/miketramp

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky