Home » Akce » Květen probudil týpka jménem Shane Embury (drtič z Napalm Death ).

Květen probudil týpka jménem Shane Embury (drtič z Napalm Death ).

     

Květen probudil týpka jménem Shane Embury (drtič z Napalm Death ).

Květen je lásky čas. Příroda je v rozpuku a člověk se snadno chytí do sítí lásky. Květen ale také probudil týpka jménem Shane Embury (drtič z Napalm Death ) a ten vypustil dvě krvelačné bestie jménem Venomous Concept a Brujeria na turné po Evropě. A díky Obscure promotion ( ještě jednou díky za vstřícnost ) jsme je mohli vidět i na zastávce turné v Uherském Hradišti a Plzni. Já se vypravil do Plzně 10.5. a už při příchodu ke klubu Pod Lampou bylo evidentní, že jsem na správném místě, protože před klubem byl velký tourbus a hloučky fans. Z pracovních důvodů jsem dorazil opravdu na poslední chvíli – musel jsem oželet kapely Sangre a Aggression.
No a tak jsem to schytal bez přípravy hned od Venomous Concept. Tahle partička kolem Kevina Sharpa ( kdo by nevěděl tak Brutal Truth ) a Shane Emburyho do nás začala drtit jejich HC punk říznutý grindem. Zvuk parádní a já si tuhle jízdu fakt užíval. Nářez jako prase, pohodička. Ani jsem nelitoval, že jsem přišel o dvě předkapely, protože tohle byl zásah bez přípravy přímo na komoru….hrálo se pochopitelně jak z debutu Retroactive Abortion, tak z Poisoned Apple i poslední fošny Kick Me Silly VCIII, kterou jsem si ke své spokojenosti pořídil přímo z rukou Kevina Sharpa na vinylu.
O přestávce jsem vyšel ven a přemítal o tom co mě čeká. Pamatuji si jak jsem ve stánku na festivalu Dynamo Open Air viděl jejich debutovou desku s necenzurovaným obalem. A jak jsem kulil oči, když jsem je viděl poprvé a pod šátkem se na mě culil Dino Cazares, Shane Embury a další členové téhle partičky. Co napsat….zase mě dostali…tahle kapela má prostě koule. Politika, sex, drogy….Tihle „mexikáni“ nemají jen skvěle vychytanou image, ale především muziku. Celý set byl skvěle sestavený a obsahoval to nejlepší co na jejich fošnách vyšlo.

Za mě masakr a zatím koncert roku. Gracias!!!!

tiskovka – napsal Pigeon

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky