Home » Akce » Cesta SEBASTIEN a BLACK TIGER tentokrát vede do berounského RC Prdel.

Cesta SEBASTIEN a BLACK TIGER tentokrát vede do berounského RC Prdel.

     

Cesta SEBASTIEN a BLACK TIGER tentokrát vede do berounského RC Prdel.

Po invazi do zahraničí (SEBASTIEN zamířili na dva koncerty do Německa a BLACK TIGER se představili na festivalu v Itálii) a následném bouření v libereckém Rock-Pub klubu, přichází další společná zastávka těchto kapel. Cesta SEBASTIEN a BLACK TIGER tentokrát vede do berounského RC Prdel, kde se uvidíme 10.5.2019 od 20:00 hod. Doražte!

SEBASTIEN, kteří první únorový den vydali své nové EP „Behind The World“, na kterém si zahostoval i Yannis Papadopoulos (Beast In Black), dosáhli za deset let svého působení na scéně více, než většina českých rockových/metalových uskupení – dvě evropská turné (první s kapelou Circle II Circle – USA, druhé s kapelou Masterplan (DE)), třikrát hlavní pódium největšího českého rockového/metalového festivalu Masters Of Rock, předskakování před Alicem Cooperem, Fates Warning atd., jako třetí česká kapela v historii hráli SEBASTIEN na největším heavy metalovém festivalu světa – WACKEN 2016, nebo Rock Tower v polském Płocku.

K tomu připočítáme tři úspěšná alba vydaná v celosvětové distribuci, spolupráci se jmény světové scény jako např. Tony Martin (ex-Black Sabbath), Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween), Doogie White nebo Amanda Somerville a přes jeden milion shlédnutí singlu „AMY“, či současné angažmá zpěváka George Raina na postu baskytaristy kapely CITRON a máte tu kapelu světových kvalit. Skladby z nedávno vydaného EP jsou již pevnou součástí koncertního programu, takže příznivci melodií se mají rozhodně na co těšit.

http://www.sebastienofficial.com

https://www.facebook.com/sebastienband/

videoklip „Amy“

videoklip „Behind The World“ 

Olomoučtí BLACK TIGER jsou jedni z mála, kteří se u nás věnují hudebnímu žánru AOR – Adult Oriented Rock. Kapela za dobu své existence vydala tři EP, jež získala pozitivní recenze v prestižních časopisech (např. „Powerplay” a “Classic Rock Presents AOR”).

V roce 2017 pak skupina spojila své síly se světově uznávaným italský kytaristou a producentem Mariem Percudanim, (Hardline a Hungryheart), jež má na svém kontě spolupráci se světovou špičkou melodického rocku (namátkou s Jimem Peterikem ze Survivor nebo Tedem Poleym z Danger Danger) a pod jeho producentským vedením natočila v Itálii ve studiu Tanzan Music svoje debutové album. Na desce se představilo i několik zajímavých zahraničních hostů, vedle Maria Percudaniho např. Dan Reed (Dan Reed Network), Josh Zighetti (Hungryheart), Giulio Garghentini nebo saxofonista Alessandro Moro. Deska vyšla celosvětově 12. října na značce Freemood/Tanzan Music a ohlasy na ni jsou velmi pozitivní. Na české poměry se jedná o album nečekané, najdeme na něm deset původních skladeb, které se žánrově pohybují mezi AOR a melodickým hardrockem, s důrazem na silné melodie, bohaté aranže, energické kytary vhodně doplněné klávesami a mohutný moderní zvuk, který ale ctí tradice žánru!

Toto album vám BLACK TIGER v Liberci kompletně představí.

http://www.blacktigerband.com

https://www.facebook.com/blacktigerband/

Videoklip „Don´t Leave Me“:

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky