Home » Akce » „Nesejdi z cesty,“ motivují MEOW! v novém videoklipu.

„Nesejdi z cesty,“ motivují MEOW! v novém videoklipu.

     

MEOW! podporují svůj debut dalším videoklipem.

Tentokrát k singlu #lovesong666, který přichází s nadějí, že neúspěch neexistuje. Tedy pokud se člověk věnuje tomu, co ho dělá šťastným a čím obohacuje nebo inspiruje ostatní. Hudebně se pak jedná o jednu z měkčích a melancholičtějších skladeb alba.

Přestože #lovesong666 je opravdu písničkou o lásce, tak text není zasazen do klišé v podobě vztahu dvou lidí. „Jedná se o lásku k vlastnímu životu, pod kterou si každý představí něco jiného. V každém případě je to něco, co bychom měli následovat, rozvíjet a rozhodně bychom se toho neměli v žádném případě vzdávat. Pokud se tak stane, bude z nás hromádka neštěstí,“ přibližuje význam skladby Ondřej, frontman a autor textů MEOW!

„Inspirací pro #lovesong666 mi bylo období, kdy jsem slepě a bezhlavě pronásledoval iluzi, která měnila můj život a bezmyšlenkovitě jsem kvůli ní odhazoval a popíral skoro všechno, co definovalo moji osobnost,“ dodává frontman. Lidský neúspěch podle něj totiž přichází ve chvíli, kdy se podobné iluzi člověk poddá.

Klip je natočen v prostředí Jizerských hor a atmosférou tak navazuje na videoklip k singlu Taking Over, který kapela zveřejnila společně s debutem v polovině dubna. Ten pokřtí už 22. 5. 2019. v Praze v Café V lese.

Videoklip „#lovesong666“:

Videoklip „Taking Over“: 

Album (Spotify): bit.ly/MEOW_on_Spotify

Album (AppleMusic): bit.ly/MEOW_on_AppleMusic

Křest: 22. 5. 2019, Café V lese

Web: www.meowprague.com

E-mail: booking@meowprague.com

Tel: + 420 721 673 123 (Tomáš Cibor)

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky