Home » Akce » RABIES, NEVEREŠ, NEŽFALEŠ A ZVERINA NA Mighty Sounds 2019

RABIES, NEVEREŠ, NEŽFALEŠ A ZVERINA NA Mighty Sounds 2019

     

RABIES, NEVEREŠ, NEŽFALEŠ A ZVERINA na Mighty Sounds 2019

Mighty Sounds tuhle partu z Bystřice nad Perštejnem miluje, takže není divu, že se u nás jednou za dva roky objeví! Jsou skvělí, mastí parádní punkrock, který v naší kotlině nemá konkurenci a zkrátka a dobře nás baví! Nedávno kluci odjeli úspěšné turné po Japonsku a momentálně zase dobývají kluby v ČR. Léto budou mít taky zatraceně nadupaný a Tábor na seznamu jejich zastávek samozřejmě nebude chybět.

Trojlístek mágů Cocoman, Dr. Kary a Messenjah se představí se svojí velmi speciální čarodejnickou šou plnou ragga kouzel a dancehallových levitací. Nevereš vykrystalizoval v roce 2015 jako boční projekt všech zúčastněných, při kterém spojili své skills a barevnost hlasů v jeden velmi zábavný projekt, jenž si teď budete moc poslechnout i na Mighty.

Pražská punkrocková kapela brázdí klubová a festivalová pódia už 17. rokem. Během té doby natočila několik řadových alb, singlů a videoklipů. Aktuálním počinem je společný split s pražsko-brněnskou kapelou Supertesla, který vyšel na vinylu a CD koncem loňského roku a doprovází ho videoklipy „Vodka a Lexaurin“ a „Fotky.“ I třetí vystoupení kapely na festivalu Mighty Sounds slibuje její osvědčené hity v koktejlu s novinkami z poslední nahrávky. Kapelu i po letech stále vystihuje fráze z jednoho z jejích textů – „každej klub i bar, každej víkend za to stál”!

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky