Home » Akce » Hudební ocenění „Výtah 2018“ a CI6 Rock Hitparáda – souhrn

Hudební ocenění „Výtah 2018“ a CI6 Rock Hitparáda – souhrn

     

Hudební ocenění „Výtah 2018“ a CI6 Rock Hitparáda – souhrn

Hudební ceny „Výtah“ jsou oceněním klubových kapel za jejich práci, vytrvalost a snahu bavit po celý rok své fanoušky. Na základě toho vznikla i CI6 Rock Hitparáda, aby zdůraznila že i klubové kapely jsou mnohdy na velké hudební úrovni. Attacker Of Music a StudioCI6 proto stále hledají ty nejlepší cesty, jak pomoci kapelám se zviditelnit, aniž by musely žadonit o místo ve velkých mediích.

První ročník této soutěže se samozřejmě nesl ve znamení testování, omylů a pokusů. Ale i přes všechny tyto nástrahy se nám podařilo první ročník 2018 dokončit. Musíme však také poděkovat i našim partnerům, kteří nás podporovali nejen spoluprací, jako například KLIK TV – internetová televize společnosti STARNET /která naše pořady vysílá/, hudební server MUSIC GATE se kterým máme úzkou spolupráci v propagaci kapel, internetové rádio SOUNDWAVE a teď i nově rádio METAL HEART. Za morální podporu v naší práci děkujeme také všem našim fanouškům a dále HG Security s.r.o., DeAg-Epox s.r.o., Music studio.cz a slovenskému Matalmania magazínu. Bez této podpory by nešlo tento projekt, který děláme do nynějška pouze z vlastních zdrojů, vůbec uskutečnit.

  

Takže jak dopadl první ročník? Vyhlášeny byly kategorie: kapela roku, CD roku, videoklip roku a objev roku

První místo a to hned ve třech kategoriích: kapela roku, CD roku a videoklip roku – takže absolutní vítěz hudebních cen „Výtah 2018“ se stala nadějná crossoverová kapela, která se zrodila v Uherském Brodě, kapela s výrazným ženským vokálem „CHAOS IN HEAD“. Je vidět, že kapela má silnou základnu věrných fanoušků. Blahopřejeme k takovému úspěchu a přejeme do budoucna spoustu hudebních aktivit.

Druhé místo v kategorii videoklip roku, která jako jediná vyhlašovala 3 vítězná místa, se umístila kapela z Nového Města Pod Smrkem kapela „RAiN“. Blahopřejeme.

Třetí místo obsadila metal/crossoverová a pohodová partička, kapela z HodonínaLIKE FOOL“.

Poslední kategorie která byla vyhlášena, je kategorie Objev roku:

A objevem roku se podle nás a všech našich partnerů stala jednoznačně kapela s největším potencionálem stát se hvězdnou kapelou a to mladá partička z Brna s názvem „EPONINE“. A to zaslouženě. Doporučujeme si všechny vítězné kapely poslechnout nebo si zajít na jejich koncerty.

Pro rok 2019 jsme ponechali pouze dvě kategorie a to videoklip roku a objev roku. Veškeré info najdete na stránkách našeho magazínu www.attackerCI6.cz

 

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky