Home » Akce » Ytivarg ve Fabrice

Ytivarg ve Fabrice

     

Budějovičtí drtiči grindcoru, elektrikáři Ytivarg, v sobotu 02.02.2019 předvedli, že umí správně zapojit elektrický obvod a rozproudit v něm energii. Spolu s nimi vystoupily ještě kapely Awrizis, Through The Disaster a úlohy první kapely se zhostili The Revolt z Pelhřimova.

Ytivarg odehráli celé poslední CD Wardenclyffe a jako bonus zazněla i skladba od Brujerie a to Matando Gueros. Na trůnu za bicími se již podruhé předvedl mladý talentovaný Ondřej Horváth, který překvapil technickou zdatností napříč celým setem. Myslím, že od tohohle klučiny uslyšíme ještě spousty kvalitního „tatatata“ a „tuta, tuta“ :))

Hutnými strunami rozezněly Fabriku Through the Disaster z Kolína. Hluboké breakdowny, subbasové samply… Prostě death-hardcore, který vás jistě nenechá nerušeně meditovat.

Melodický „psychadelic“ deathmetal přivezli Awrizis, kteří předvedli profesionální show a vydýmili celou Fabriku vlastní barevnou pyrotechnikou. Jako příznivec melodické muziky je mohu jen doporučit. Jakpak by ne, když je jejich frontmanem pan Marek „Frodys“ Pytlík (Postcards from Arkham, Amber, Oakvyl, Ill Crow ,Dissolving of Prodigy).

Za Attacker of Music – Kryštof

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky