Home » Akce » Don Broco, Our Last Night a The Amity Affliction – Rock for People pokračuje v adventní nadílce

Don Broco, Our Last Night a The Amity Affliction – Rock for People pokračuje v adventní nadílce

     

stažený soubor (2)

Don Broco, Our Last Night a The Amity Affliction – Rock for People pokračuje v adventní nadílce.

Praha / Hradec Králové 12. prosince 2018 – Adventní kalendář festivalu Rock for People odhalil další políčka. Nejnovější posilou narozeninového line-upu je jedna z nejpopulárnějších irských kapel Kodaline či energická trojka The Subways. Příznivce říznější muziky pak potěšili post-hardcoroví Our Last Night, The Amity Affliction, kteří do Hradce dorazí až od protinožců, nebo dlouho očekávaná premiéra ostrých hochů z Don Broco. Doplnili tak již oznámené Bring Me The Horizon, Rudimental LIVE či domácí Mig 21. Hudební adventní kalendář bude pokračovat v odtajňování kapel každý den až do 24. prosince.

Rychlé vyprodání limitované první edice vstupenek potvrzuje velký zájem fanoušků o kapely, které letos v Hradci Králové oslaví 25 let Rock for People. Od dnešního dne je tak v prodeji nová edice v ceně 1690 Kč. V prodeji jsou také VIP vstupenky i zlevněné lístky pro děti, juniory, seniory a ZTP. Nově je také možnost koupit výhodné balíčky vstupenek pro „partičky“ 5+1 nebo 10+3.

Rock for People se bude konat na začátku prázdnin od 4. do 6. července na letišti v Hradci Králové. Předprodej vstupenek probíhá v síti Goout – https://goout.net/cs/festivaly/rock-for-people-2019/yagqd/+krouk/.

Dosud oznámeno Rock for People 2019: Bring Me The Horizon, Rudimental LIVE, Kodaline, The Subways, Our Last Night, Don Broco, The Amity Affliction, Mig 21, Pale Waves, Tom Grennan, Acute Doe, Shoshin. 

Our Last Night

Tuhle načesanou čtveřici ze Států není třeba věrným příznivcům festivalu Rock for People představovat. Fungují už od roku 2004 a krom vlastní tvorby se proslavili především bohatým arzenálem coverů současných světových hitů. Nikdo jim nemůže upřít, že předělat svébytně do pop-coru rapový kánon Humble od Kendricka Lamara a zároveň norm-corovou princeznu Selenu Gomez, umí jen oni. Ať už se necháte na jejich koncertě unést chytlavými nápěvy zabalenými do trendy aranží à la BMTH nebo si užijete jejich set jako post hardcorový jukebox, nebudete zklamáni. Že se kluci na Rock for People po dvou letech těší, prozradili už na svém podzimním koncertě v Praze a nedávno na svém instagramovém livestreamu. A něco nám říká, že ani tentokrát se nebude jednat o jejich poslední noc u nás.

Don Broco

Svižná rocková partička z britských ostrovů, která vás nenechá vydechnout. Ostré kytarové riffy, promyšlené kompozice a energie valící se ze všech stran. Na začátku roku 2018 o sobě dali rázně vědět v pořadí se třetím albem Technology, na které kritika pěje jen chválu. Ostatně, měli podporu skvělé producentské dvojice Jasona Perryho a Dana Lancestera. Don Broco jsou vyhlášeni i originálními videoklipy a s posledním albem šli ještě o kus dále. K poslední desce pustili do světa i vlastní

videohru Technology – The Video Game (pro Android i IOS). Takže pokud chcete místo jednoho člena kapely prchat před náletem ufonů, letʼs go!

stažený soubor (3)

The Amity Affliction

Ze slunné a bezstarostné Austrálie na Rock for People zavane občas pořádně syrová muzika. Post-hardcoroví The Amity Affliction dokonce přivezou mizérii. Ne hudební, ale duševní a obsahovou. Jejich šestá, aktuálně poslední studiovka se totiž jmenuje “Misery”, a opět se na ní frontman Joel Birch vyřvává z boje se svými vnitřními démony. Všemožné tragédie kapelu provázejí po celou dobu jejího působení – na začátku smrt blízkého přítele na následky autonehody, nemoci členů kapely, které je nutily rušit koncerty, a v neposlední řadě četná výměna samotných hudebníků ve skupině.

The Amity Affliction si často prošli obviněními z kontroverze. Protiřečí si i ohlasy na jejich poslední počiny. Někteří fanoušci je obviňují z toho, že hudebně vyměkli, jejich video na pokračování k písním Ivy (Doomsday) a Feels Like I’m Dying, je ale slušně drsná podívaná. A takový bude i jejich koncert.

Rock for People 25 let

Rock for People založili v Českém Brodě před čtvrtstoletím dva kamarádi, aby udělali festival zajímavých českých kapel pro přátele, sami s pár nadšenci stavěli i pódium z lešenářských trubek. Jak šel čas, stal se Rock for People festivalem s evropským a světovým renomé, vyznačujícím se objevnou dramaturgií, která si klade za cíl na královéhradeckém letišti představovat zajímavé, nadějné a neokoukané interprety, aniž by rezignovala na přítomnost prověřených velkých jmen historie i současnosti z české a světové hudební scény. Se základy pevně ukotvenými v rocku sleduje se zájmem nejrůznější stylové přesahy směrem k hardcoru, indie i elektronice.

Odkazy: www.rockforpeople.cz www.facebook.com/rockforpeople.czechrepublic/

https://twitter.com/rockforpeople

https://www.youtube.com/user/rockforpeopleTV/featured

Generální partner: Komerční banka

Za podpory: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Calendarium Regina, Hradec Králové

Kontakt pro média:

Lucie Čunderliková & Silvie Marková

SMART Communication s.r.o.

M: +420 733 538 889

E: cunderlikova@s-m-art.com / markova@s-m-art.com

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky