Home » Akce » MoveBreakers pokřtili videoklip v zaplněném Rock Café.

MoveBreakers pokřtili videoklip v zaplněném Rock Café.

     

MoveBreakers pokřtili videoklip v zaplněném Rock Café.

stažený soubor

MoveBreakers se po podzimním odpočinku vrací na scénu s novým videoklipem k písni Road Trip. Ten vznikal již v létě ve spolupráci s Wild Cat Films včele s vyhledávaným režisérem Tomášem Krejčím, který ho se svým teamem osobně pokřtil ve čtvrtek 29.11. ve zcela zaplněném pražském klubu Rock café.

Road Trip

„Natáčení s MoveBreakers je jeden velký kolotoč. Je to parta, se kterou se nechcete loučit a tak mě to vždycky nutí vymýšlet další a další nápady. Moje dcera Nikita je jejich velký fanda a hudbu Movebreakers spolu posloucháme nonstop a nikdy se neoposlouchá a vždycky mě povzbudí.“ říká o natáčení s kapelou režisér Tomáš Krejčí, který má na kontě klipy mimo jiné pro Lucii, Chinaski, Mňágu a Žďorp či držitelku Oscara Markétu Irglovou.

Pro MoveBreakers je to již pátý videoklip za 3 roky existence. Road Trip je druhým plodem spolupráce kapely s Wild Cat Films. Již v červenci totiž měla na Óčku premiéru letní párty písnička Chocomambo, která je nazpívaná kompletně ve španělštině.

Chocomambo

Do Rock Café se kapela vrátila na den přesně po roce, tehdy pokřtila debutové album Are You Here?. Na to na jaře navázala se stejnojmenným tour s 20 zastávkami po České a Slovenské republice. V létě stihli 20 festivalů a podzimní odpočinek si zpestřili krátkým tour po Sicílii, kde byli již potřetí.

Are You Here? https://youtu.be/7jRtZQthLV

autor: TZ

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky