Home » Akce » Pražští Glam metaloví Nasty Ratz vydali očekávanou novou pecku.

Pražští Glam metaloví Nasty Ratz vydali očekávanou novou pecku.

     

stažený soubor

Pražští Glam metaloví Nasty Ratz vydali očekávanou novou pecku „Against the world“ spolu s klipem takových kvalit na jaké jsou fanoušci od kapely zvyklí, jelikož stejně jako u všech tří posledních klipů režíroval Milan ‚Balkins‘ Balek.

Kapela, která za svou šestiletou existenci slavila několik velkých úspěchů, ale zažila také velké otřesy z hlediska personálních neshod. Na vzdory všemu se kapele podařilo navázat zajímavou spolupráci z iniciativy známého producenta z 80. let Beauem Hillem (Ratt, Kiss, Europe, Warrant) ze které vznikl singl „Price of love“. Pak ale v kapele nastaly problémy, které způsobil odchod všech členů až na zakládajícího zpěváka Jaka Widow. Po půlroční pauze se kapela v novém osazení v únoru 2018 objevila s novým singlem a videoklipem „Poetic Justice“ pod produkcí Egora Erushina (Marina, Abyss, Watching Me) a posléze odjíždí na smluvený festival v Německu.

Teď je tu ovšem „Against the world“, která rozhodně není jen další písnička z řady počinů této pražské kapely! Nezapře vliv doby, kdy lak na vlasy, tužka na oči a leginy nepatřilo pouze do ženské výbavy a hitparádám kraloval rock a metal (no a nám vládli komunisti) ovšem v jejich vlastním moderním podání. Ve studiu jim pomáhal kytarista Rony Janeček (John Wolfhooker) a spolu vytvořili tu nejtvrdší pecku v jejich dosavadní kariéře.

Zde se na tuto pecku můžete také podívat:

Pro magazín Attacker Of Music přináší naše redaktorka: Nicola Zex

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky