Home » Akce » FROVfest č.6 – Vodňany

FROVfest č.6 – Vodňany

     

DSC_0058

DSC_0309

V sobotu proběhl ve Vodňanech již 6 ročník hudebního festivalu FROVfest 2018.

Díky organizačnímu teamu Martina Kahance se mohl uskutečnit ve Vodňanech, již v pořadí šestý ročník hudebního festivalu FROVfest 2018. Na tomto Vodňanském festiválku již vystoupila řada i zvučných jmen jako Ready Kirken, Trautenberk, Argema, Alkehol, Sebastien a další.
DSC_0022 DSC_0029
Letošní roční se nesl ve znamení tvrdší linie což naší redakci potěšilo /poznámka redakce/, takže jsme mohli slyšet od klasického rocku až po hardcore/death. A kdo vlastně přijal pozvání ? Byly to kapely – Bandy bandStonehills, Výborný trio, „starý“ dobrý hardocorový maséři Locomotive, kapela Hamr – která slaví 10let na scéně,
DSC_0098 DSC_0144
překvapením pro všechny byla vynikající folk-metalová partička z Prahy – Cruadalach, hvězdou večera byly, kdo jiný než festivalový matadoři – Doga, kterým dokonce na písničku „Od soumraku do ůsvitu“ přišli sekundovat členové klubu Krampus Vodňany v podobě vlkodlaka a ďábla – parádní zpestření. No a úplný závěr večera obstarala znovu oživená hardcor-death metalová Vodňanská kapela – Macheta.

DSC_0179 DSC_0276

Takže co k tomuto večeru dodat ? Parádně zvládnutá organizace po všech stránkách, jak ze strany hudební /zázemí, stage atd./, tak i ze strany security, což nebývá pravidlem zvláště u rádoby securitek jako je Čechymen.

DSC_0067 DSC_0328

Jen chceme říci že FROVfest 2018, byl opravdu příjemně strávený hudební večer a doporučujeme všem aby si na příští ročník rozhodně udělali čas a přišli se pobavit.

Ještě přidáváme osobní poděkování pořadatele Martina Kahance:

Krásný den přátelé,
před malou chvilkou jsem dokončil úklidové práce na Sportovním areálu Blanice. To znamená, že šestý ročník FROVfestu je již minulostí a mojí milou povinností, stejně jako každý rok, je poděkovat všem, kteří se zasloužili a pomohli s naším festivalem. Největší zásluhu na tom mají především naši sponzoři a partneři – Budějovický Budvar, JH SOFT Vodňany, Jihočeský kraj, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod (FROV JU), Komunitní nadace KONABO, Sportovní areál Blanice, město Vodňany, MěKS Vodňany, Kontakt servis reality, Sdružení Muchl & Sládeček, Krampus Vodňany, ATTACKER of Music, EL/VA elektro-instalační materiál, E.ON, Informační centrum Vodňany.
Dále lidem, kteří pomohli s realizací – lidé z MEVPISU JU – Petře Plachtové, Michalovi Hojdekrovi, Kláře Nachlingerové, Míše Dirnové, Jirkovi Kolečkovi, Daně Brožové a Jarušce Vondráškové. Kolegům z práce – David Gela, Pavel Lepič, Josef Příborský, Pavel Kozák, Otomar Linhart, Jirka Kasl, Vladimír Nedopil, Lukáš Vojík, Jiří Hájíček, Víťa Plička, Dan Kvapil, Ondřej Křemílek, Petr Dobrovolný, Pavel Fořt, Július Szabó a všem, kteří podpořili šířením, reklamou, návštěvností atd., klukům ze Střední rybářské školy – super tým techniků, Štěpánovi Hallovi bez něj bych byl bezruký, krampusákům z Vodňan – především Petrovi Vališovi a jeho rodině, Tondovi Flaksovi, Zdeňkovi Sakastrovi, Martinovi Bečkovi za ochotu a super servis z městského hospodářství Vodňany. Všem zvukařům a osvětlovačům, elektrikářům, ochrance – Míra Zach a jeho tým, zdravotníkům, požárnímu dohledu a Kubovi, který za mikrofonem odvedl opět excelentní výkon. Všem fotografům a tisku, Rock rádiu – Kamil Dráb. Velký dík Petru Kleinovi za vše co pro nás udělal a celému jeho týmu, Lukášovi Vlkovi, Petru Muchlovi, Milanu Bubeníčkovi, Mírovi Procházkovi, Karlovi Menclovi, Radkovi Bílému, Milanovi Černochovi z Blamage a všem, kteří finančně a materiálně zabezpečili festival. Michalovi a Romaně z MěKS, Radkovi Bláhovcovi, Honzovi Petráškovi za kartičky, Lukášovi Páralovi, Tomášovi Hallovi a Anetě Farové za trika, plakáty, ilustrace a grafiku. Mojí mamce a Hilal. Stanislavovi Chytilovi a celému jeho týmu za opět skvělé zázemí a servis. Všem lidem, kteří jakýmkoliv způsobem pomohli festivalu a třeba o tom ani nevím. Kapelám – Doga, Locomotive, Cruadalach, Hamr, Macheta, Výborný trio, Stonehills a Bandy band. Všem kolegům a studentům z naší fakulty za účast a podporu, ale především všem fanouškům a posluchačům rockové muziky, kteří dorazili a vytvořili tu opět skvělou a přátelskou atmosféru – https://www.facebook.com/pavel.kuchar.12/videos/1934150963297858/?fb_dtsg_ag=AdxZ3qBxjEqIBFtFzGqGCjOLW0ORm-hrNDA9YDLwt57L0A%3AAdxSAo5jlVXPaTT1rIYBqiuYhQ-CHZTBV8YQM82_sXONbw

DSC_0056 DSC_0068

DSC_0455 DSC_0379

DSC_0401

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky