Home » Akce » Další slovenská power-metalová pecka z Martina – EUFORY

Další slovenská power-metalová pecka z Martina – EUFORY

     

EUFORY 2018

Největším důkazem vzestupu slovenské power-metalové scény jsou asi martinští EUFORY spolu se SIGNUM REGIS a CASTAWAY. Je to asi to nejlepší co na slovenské scéně momentálně je.

EUFORY – kapela, která si získává čím dál více srdce fanoušků svým přístupem a dokonalým zvukem. 

Kapela, kterou založila v roce 2009 bubenice Miriam Hodoňová s partou instrumentálně vyzrálých a ještě relativně mladých kytaristů v čele s frontmanem a zpěvákem Lubošem Senkem si prošla svým vývojem i personálníma změnama. A právě jeho zpěv připomíná nejlepší roky Heavy a Power Metalu /Stratovarius, Sonata Artica atd./. Už jejich debut z roku 2015 „Flying Island Eufory“ jako prvotina hodně zaujala a stala se příslibem do budoucna.

JrpoCCe7JU0FFZ696F9h01rKBaaeZH5f

A nové album „Higher And Higher“ kapely EUFORY, které vyšlo oficiálně 29. 5.2018 u lotyšsko-amerického labelu – Sliptrick Records, je toho důkazem. Propracované a připravené do nejmenších detailů, to jsou dnešní EUFORY. Vše podtrhuje i to že masteringu se ujal, kdo jiný než Roland Grapow /exHelloween/. Takže co k tomu dodat, snad jen to aby jste si toto album poslechli a pořídili si jej do své sbírky. 

image-proxy

Eufory 4

Eufory 3

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky