Home » Akce » ROCKFEST Hořice 2018

ROCKFEST Hořice 2018

     

DSC_0136

Jeden z nejlepších světových metalových bubeníků Mike Terrana řádil v Hořicích na Šumavě! 

Do jednoho z nejhezčích kulturních stánků Jižních Čech, zasazeného do krásné šumavské přírody v Hořicích na Šumavě se sjeli rockový fanoušci jako každé léto na Rockfest Hořice 2018. Do areálu, který pojme kolem 1500 stojících a 400 sedících diváků s perfektním zázemím, které povětšinou skvěle obstarává na těchto akcích /netvořili se žádné fronty ani u jednoho z barů / místní šipkařský klub „Sněženky a machři“ se přišlo podívat něco kolem 700 fanoušků. Obec v čele se starostou Martinem Madejem připravila pro fanoušky docela zajímavý line-up, kde dostali prostor jak regionální kapely, tak hvězdy a dokonce letos přijela i jedna z velkých světových hvězd legendární bubeník američan Mike Terrana /Rage, Tarja, Axel Rudi Pell/.

Odstartování programu, zařídila alternativně rocková formace z Českých Budějovic – PILOT SEASON mladičká kapela, která má před sebou ještě dlouhou cestu hudebního zrání.

DSC_0007

Další účinkující přijeli z Kopřivnice a to rocková formace – LO & THE CALLING HEART (Lenka Hrůzová), tato drobná zpěvačka obdařená docela výrazným vokálem, dokázala fanoušky přinutit k poslechu což se cení.

DSC_0046

DSC_0031 DSC_0041

Něco opravdu zajímavého, co se jen tak na naší scéně neslyší a na co jsme byli zvědaví i my, bylo vystoupení pražské rock/metalové party  VLADIVOJSKO – velice výrazná zpěvačka Vladivojna La Chia, která vtrhla na pódium s velmi divokým a originálním představením.

DSC_0066

DSC_0127 DSC_0078

DSC_0121

Co spolehlivě rozdovádí rockové fanoušky jsou staré fláky od AC/DC a na to jsou odborníci no kdo jiný než chlapci z Protivína – KRYPTON – tato partička, vždy spolehlivě zvedne sedící a rozpohybuje stojící.

DSC_0144

DSC_0155 DSC_0196

Menší přestávka a vůně pečeného masíčka připravila fanoušky na hlavní hvězdu večera, partu kolem již legendárního zpěváka Ládi Křížka a jeho projektu KREYSON.

DSC_0052

Bezpochyby měl – KREYSON velice zajímavou sestavu – Láďa Křížek – zpěv /CITRON/ – George Rain – kytara / CITRON, SEBASTIEN / – Michal Kůs – kytara /EAGLEHEART/,  Petri Kallio – bass /SEBASTIEN/ a mistr Mike Terrana – bicí /exRAGE, Tarja / a chlapcům to hrálo opravdu moc dobře.

DSC_0207

DSC_0248

DSC_0516

DSC_0574

A na závěr večera rocková legenda ze Strakonic, kterou není potřeba ani představovat kapela PARKÁN, završila tento zajímavý festival.

Np7JVOlKifT7eBLe2y90gjDuLRy2mbV-

Doufáme jen že tento festival bude pokračovat ve stejném duchu i další ročníky. Budeme se jen těšit co dalšího nám pan starosta obce připraví na příště.

DSC_0058

Za redakci magazínu ATTACKER OF MUSIC : text a foto – RED DEVIL

 

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky