Home » Akce » Jeden z nejlepších světových metalových bubeníků zaburácí v Hořicích na Šumavě! Mike Terrana přijede s Kreysonem

Jeden z nejlepších světových metalových bubeníků zaburácí v Hořicích na Šumavě! Mike Terrana přijede s Kreysonem

     

18121928_10212965579441065_4115095135073347539_o

Jeden z nejlepších světových metalových bubeníků zaburácí v Hořicích na Šumavě! Mike Terrana přijede s Kreysonem – 28.7.2018

Legendární zpěvák Láďa Křížek se po roce vrátí do zastřešeného amfiteátru v Hořicích na Šumavě. Zatímco vloni exceloval s Citronem, letos představí svou novou sestavu Kreysonu, ve které se nachází i jeden z nejuznávanějších světových bubeníků vůbec – Američan Mike Terrana. Společně zahrají na Rockfestu Hořice, který se uskuteční v sobotu 28. července. Soupiska dále nabídne Parkán, Krypton, Vladivojsko, Lo & The Calling Heart a Pilot Season.

Mike Terrana je známý svou neskutečně energickou hrou, se kterou se proslavil například v kapelách Rage či Axel Rudi Pell. Spolupracoval také s finskou divou Tarjou Turunen. „Jsem nadšený, že v Hořicích pohostíme světově vyhlášeného muzikanta, člověka, který hraje první heavymetalovou ligu. Mimochodem do Čech přiletí jen kvůli tomuto koncertu!“ říká starosta Martin Madej.

V Kreysonu působí i další světově známý muzikant – Roland Grapow, jenž se do povědomí dostal především s Helloween a Masterplan. Na koncertě Kreysonu se fanoušci mohou těšit na zásadní hity z debutu Anděl na útěku, ale i následujících alb, jež psala tuzemskou heavymetalovou historii.

Další letitou kapelou, která se na festivalu představí, jsou Parkáni. Bezesporu jedna z nejhouževnatějších rockových partiček, která vychovala již několik generací fanoušků.

Rockfest Hořice 2018 bude také ve znamení žen, protože na scénu vtrhnou dvě velmi výrazné frontmanky, které vládnou silným a osobitým hlasem. Řeč je o Lence Hrůzové, jež přijede s kapelou The Calling Heart, a Vladivojně La Chia, která představí svůj velmi divoký a originální soubor Vladivojsko.

Již tradičními účastníky hořického festivalu jsou rock/metaloví Krypton a mladou krev budou reprezentovat Pilot Season.

Vstupné na místě bude 350 korun. V předprodeji v síti Ticketstream stojí vstupenky 300 korun.

KONTAKTY A ODKAZY:

HOŘICE NA ŠUMAVĚ – http://www.horicenasumave.cz/

Martin Madej, starosta městyse Hořice na Šumavě – +420 608 961 777, starosta@horicenasumave.cz

TZ – Václav Votruba

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky