Home » Akce » CI6 Rock Hitparáda a první nemilá rozhodnutí komise.

CI6 Rock Hitparáda a první nemilá rozhodnutí komise.

     

logo Hitparády 3

Padají první tresty za ovlivňování a manipulaci s hlasováním v soutěži videoklip roku.

Je nám líto že musíme zasáhnout do naší soutěže ale po zralé úvaze a úctě k regionálním kapelám, to prostě udělat bohužel musíme.

Tato soutěž byla udělaná pro všechny kapely regionální úrovně, které ještě nejsou tak mediálně vidět. Měl to být takový test jak silné jsou skutečné fanouškovské základy kapel této úrovně. A pokud něco takového děláte, tak to většinou děláte víceméně zdarma jen proto že jim chcete nějakým způsobem pomoci se zviditelnit. Také to ale znamená že sledujete příběhy těch kapel co vlastně propagujete, na druhé straně je to příležitost pro kapely jak si ověřit, kolik fanoušků /v té skutečné základně/ vlastně jejich tvorba zajímá a zda jsou také ochotni si udělat čas a přijít na stránky dát své kapele hlas /otázka dvou kliků/nebo úplně nejlépe zaplatit vstupné a zajít si svou kapelu poslechnout živě, což bývá většinou hodně trpká zkušenost. Neptejte se pořadatelů kde jsou lidi, ptejte se sami sebe kde jsou naši fanoušci ? kterých máme třeba na FB kvanta. A realita ????

Jsme tedy u jádra věci – pokud si kapela myslí že nahnáním hlasů jiným způsobem než od svého skutečného fanouška něco získá je na omylu, maximálně tu cenu ale otázka zní – mohu být hrdý na cenu, kterou jsem měl dostat vlastně od fanoušků které oslovila moje tvorba, což je vlastně to proč – skládáme, tvoříme, zkoušíme a koncertujeme ? Nemohu protože imaginární fanoušek mi je úplně na h…….o.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli dne 4.6.2018 vyřadit z TOP 10 hitparády videoklipů, hned 5 kapel pro ovlivňování hlasování. 

A jsou to kapely: ROCKSANA, ORIGINAL SIN, ENOLA GAY, SEARCH And DESTROY, NIGHTYLUS

Vyřazené kapely pokud budou mít ještě zájem, dostanou ještě jednu šanci a to od 8 měsíce se mohou přihlásit do nominace ale s jiným videoklipem.

TOP 10 doplní kapely z nominace a do nominace budou nasazené nové kapely pro červen 2018.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky