Home » Akce » Festival Pomalší 2018 nabídne UDG, Zakázaný ovoce či Luboše Pospíšila

Festival Pomalší 2018 nabídne UDG, Zakázaný ovoce či Luboše Pospíšila

     

festival pomalší 2018 - finální verze

Festival Pomalší 2018 nabídne UDG, Zakázaný ovoce či Luboše Pospíšila

UDG, Zakázaný ovoce, Luboš Pospíšil a 5P, Lo Hrůzová… Festival Pomalší 2018 letos přiveze do Velešína hned několik prvoligových hvězd. Akce se uskuteční 16. června a vstupné nadále zůstává zdarma.

Festival se bude odehrávat na dvou scénách – na náměstí a u Kavárny U Jakuba, kam bude soustředěn především doprovodný program.

Headlinery festivalu jsou UDG. Pop/rocková partička stále propaguje svou dva roky starou desku Emotikon, ze které bezesporu ve Velešíně několik skladeb zazní. Na o něco ostřejší rockovou strunu zahrají Zakázaný ovoce a nejen pamětníky jistě potěší Luboš Pospíšil s kapelou 5P. Mladou místní scénu budou reprezentovat Alike či Dětský pokojíček. Soupisku dále doplňují Katka Misíková a Fontanela. Moderátorem akce bude Coco Jumbo.

Druhá scéna dá prostor například charismatické Lo Hrůzové. Na své si přijdou U Jakuba i děti, protože pro ně pořadatelé nachystali pohádku. Na místě bude také fotokoutek.

„Doufáme, že rozmanitý program přiláká všechny věkové kategorie. Festival Pomalší se snažíme každým rokem posouvat, snažíme se z něj udělat tradici, na kterou se fanoušci mohou těšit měsíce dopředu. Letošní ročník je nejambicióznější. Těšíme se na odezvu,“ uzavírá Jiří Jantač z organizačního týmu.

Festival začne v 11 hodin. Akci podpořil Jihočeský kraj.

Kontaktní osoba: Jiří Jantač (jirka.jantac@seznam.cz)

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky