Home » Akce » Zpěvák z NARTTU řádí v Rock Opeře Praha.

Zpěvák z NARTTU řádí v Rock Opeře Praha.

     

2

Honza Tláskal, zpěvák jihočeských Narttu řádí v Rock Opeře Praha!

Rodák z Vimperka a frontman skupiny Narttu se nezastaví. Začátkem letošního roku s kapelou potěšili své fanoušky novým singlem a klipem „Hračky“ z připravované desky. Aktuálně dokončují duet s Olgou Lounovou, který vyjde co nevidět, a k tomu Honza získal skvělé angažmá v Rock Opeře Praha.
Nejprve mělo jít pouze o záskok za nemocného Honzu Toužimského (Arakain). „Týden před představením mi volal Milan Steigerwald, ředitel rock opery, s tím, jestli bych nemohl za Honzu zaskočit, že zbývá týden do vyprodaného přestavení a bude jedna zkouška,“ uvádí zpěvák. „V tu chvíli jsem byl zaskočený především já a myslel si, že se jedná o nějaký vtípek od kluků z kapely,“ se smíchem dodává.

DSC_0818

Ovšem Honza chytil tuto neodmítající se nabíku za pačesy a k dnešnímu dni je plnohodnotným členem tohoto souboru, má za sebou učinkování v již pěti rockových operách, pokaždé v hlavní roli a po boku takových hvězd, jako jsou Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Honza Toužimský, Jiří Zonyga a mnoho dalších zvučných jmen z hudebního světa.
Nejblíže ho můžete vidět a slyšet 7. června v rockové opeře Antigona, kde ztvární Haimóna, syna krále Kreonta (Viktor Dyk), případně navštívit některý koncert Narttu. První termíny již najdete na jejich oficiálních stránkách, či facebooku.

zdroj: Šumavské noviny – www.sumava.eu

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky