Home » New CD » Avidity For… pokračují v metalovém tažení. Nová deska se jmenuje Restart

Avidity For… pokračují v metalovém tažení. Nová deska se jmenuje Restart

     

Avidity For Restart

Avidity For… pokračují v metalovém tažení. Nová deska se jmenuje Restart

Plzeňská metalová kapela Avidity For… vydala v uplynulých dnech svou druhou řadovku s názvem Restart. „Je to deska, ze které je cítit velká energie,“ vzkazují muzikanti.
Album vznikalo ve studiu Accent v Plzni pod dohledem technika a zvukaře Petra Podleny a mistra zvuku Pavla Čengeryho. Hudebně kapela rozvíjí svůj styl načrtnutý debutem Na svůj osud se nadřeš, tedy heavy metal s příměsí dalších metalových subžánrů.
„Jsem z výsledku nadšený!“ říká zpěvák Lukáš Joy Justich. „Pro mě osobně jde o zlomovou nahrávku. Přišel jsem do kapely a bylo úžasné, jak jsme si sedli, a to nejen po lidské stránce, ale i po stránce tvůrčí.“
Deska Restart stála Avidity For… hodně sil, muzikanti nehodlali nic podcenit. „Kolikrát jsem dlouho do noci přemýšlel, jak ji ještě vyšperkovat, vylepšit… Stálo to za to. Reakce jsou prozatím pozitivní, a to i na živé provedení nových skladeb,“ zdůrazňuje zpěvák Avidity For…
Textově je album rozmanité. Kapela se zaměřila na zajímavá témata – od atomovky v Hirošimě, po starou irskou legendu o Banshee.
Nyní se budou Avidity For… věnovat především živému hraní. „V létě plánujeme oficiální křest desky se zajímavými hosty. Do té doby by měl být hotový i videoklip. A přibyla nám ještě jedna krásná a zajímavá aktivita – od půlky května budeme doprovázet divadelní představení v plzeňském Dialogu,“ načrtává Lukáš Joy Justich.
CD Restart si zájemci mohou objednat přímo u kapely.
Sestava Avidity For…:
Zpěv, kytara: Lukáš Joy Justich
Kytara, zpěv: Matěj Sumec Fiala
Basa, zpěv: Pavel Vaněk
Bicí, samply: Lukáš Koršes Korschinský.
Kontakt: kontakt@avidityfor.cz
Václav Votruba (www.votrubapromotion.cz)

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky